news-img

Опубліковано: 22.08.2022

3 вина Шато Чизай, щоби відзначити 31-й День Незалежності України

Головне свято держави – День Незалежності України – вимагає особливого вина для відзначення, і звісно ж, це має бути саме українське вино! Ми пропонуємо три ексклюзивні вина Шато Чизай, кожне з яких якнайкраще підійде для цієї нагоди. Бо щоразу це не просто напій, а цікава ароматна й смачна історія про дещо унікальне – особливе вино Закарпаття. Отже, ігристе брют Carpathian Sekt Chersegi, витримане біле сухе Furmint і, звісно, легенда у пляшці – «Троянда Карпат»: чому саме вони?

 

 

Чому ми обрали саме ці вина? Слушне питання, адже насправді будь-яке вино від Шато Чизай вдало прикрасить як ваш будень, так і свято.

Та саме ці вина не просто радують, але й вирізняються з-поміж інших: це ексклюзивні позиції з особливих сортів, і такі, що представляють Україну у винному світі.

Вони здобувають високі бали та нагороди на міжнародних конкурсах, є учасниками нашого експорту, бо бажані закордоном. І, авжеж, улюбленці українців! Адже кожне – не просто напій, а цікава ароматна й смачна історія про особливе вино Закарпаття.

bottle

Троянда Карпат

Золота колекція

677 Грн

КУПИТИ
news-img

 

Безсумнівно, почнемо з ігристого. Карпатські Секти – українські ігристі з європейським контекстом, натхненні історією та створені з особливих виноградів. Карпатський сект – ім’я, яке відроджує Шато Чизай для ігристих вин із Закарпаття.

Традиційно найкращі секти Європи були моносортовими – з одного сорту винограду.  Carpathian Sekt Chersegi – ігристе брют з локального сорту Черсегі, який в Україні створює тільки Шато Чизай.

Усі вина Carpathian Sekt створені за європейським методом Шарма-Мартінотті. Цей спосіб називають ще резервуарним або акратофорним: природнє бродіння відбувається у великих ємностях – акратофорах, після чого готове ігристе вино розливається у пляшки.

🥂 Такий спосіб забезпечує вину тендітність і свіжість аромату та смаку. Саме тому наші секти часто порівнюють з італійським просеко.

🥂 Блідо-солом’яний колір з зеленуватими відблисками, стрункі рядки бульбашок у келиху вириваються нагору, та їм на зміну приходять все нові й нові.

🥂 Аромат яскравий, наповнений цвітінням такого рідного абрикосу й акації.

🥂 Смак ігристого вина елегантний, свіжий, ніжний. І не лякайтеся слова брют, воно досить м’яке та дружнє!

🥂 Оптимальне вино як просто для приємного вечора, коли хочеться трошки святкового настрою, або ж для того, щоби відзначити подію. Водночас саме це ігристе не потребує церемоній та закохує своєю легкістю і неповторним букетом.

 

Також дуже доречний до Дня Незалежності Furmint: теруарне витримане біле сухе вино.

Чому Фурмінт від Шато Чизай називають одним із найкращих білих вин України?

🌟 9 місяців витриманий у дубі, де став досконалістю, набувши яскравої гами аромату та смаку

🌟 Закохує тих, хто чекає від білого вина дечого більшого й готовий насолоджуватися

🌟 Аромат багатий, ваніль і стиглий персик грають основну скрипку. Акація, персиковий цвіт, трохи паски з курагою…

🌟 Яскравий і бадьорий смак – структурний зі стрижнем.

Фурмінт від Шато Чизай доводить: українське вино варте уваги і поваги світу! Це одне з найбільш титулованих українських вин. Ось дещо з колекції нагород для вина Furmint 2019-го року врожаю:

🌟 Золота медаль конкурсу «Wine & Spirits Ukraine Awards 2021»

🌟 Срібна медаль London Wine Competition 2021

🌟 Бронзова медаль Паризького винного кубку – Paris Wine Cup 2022

🌟 Бронзова медаль Decanter World Wine Awards 2022.

news-img

Й нарешті головне вино України – легендарна «Троянда Карпат».

🍇 Візитівку виноробства України створили винороби Закарпаття у 1959-му році, довго чаклуючи над рецептом вина з особливо солодкого винограду.

🍇 Щоби відродити легенду після занепаду, що стався наприкінці XX століття, виноробня Шато Чизай заклала виноградники сорту Трамінер Рожевий.

🍇 Уже перше вино врожаю-2011 здобуває безліч нагород міжнародних конкурсів, «Троянда Карпат» стає «дипломатом» України в світі вина.

🍇 Срібна медаль Лондонського дегустаційного конкурсу – 2021; «Найкраще вино за якістю» та Золота медаль Паризького винного кубку – 2022.

🍇 «Рідке золото» – так називають її сомельє та поціновувачі. Аромат і смак не сплутати з жодним іншим вином світу!

У середньому раз на 7 років виноград набирає достатньої природної цукристості, щоби винороби могли зробити з нього шедевр. Витримуємо 24 місяці у дубових бариках.

«Троянда Карпат» продається лімітованими партіями в багатьох країнах світу, зокрема в Японії та Канаді. Має високий потенціал до витримки у пляшці, і з роками вино набуває колекційної цінності, тому дуже високий попит серед цінителів.

Відзначте День Незалежності з найціннішим вином і з думкою про Україну! Виберіть на свій смак: яскраве і темпераментне, як характер України, унікальне як наша ідентичність, або ж солодке, як усвідомлення Перемоги… Так, «Троянда Карпат» – ідеальне вино і для нашого майбутнього свята!

Дякуємо, що обираєте українське! Бути добру! З Днем Незалежності і скорої нам Перемоги! 💛💙