news-img

Опубліковано: 13.04.2021

Виноробня Шато Чизай здобула три перемоги London Wine Competition

Срібло з Великої Британії! Відзнаки одного з найпрестижніших світових винних конкурсів здобули вина Шато Чизай – Chersegi, Furmint і «Троянда Карпат». Виноробня відправила на конкурс вина London Wine Competition три вина, кожне з яких журі нагородило Срібною медаллю.

The London Wine Competition – один із провідних винних конкурсів. Міжнародне змагання вин організовує Асоціація торгівлі напоями, яка ставить мету знаходити та нагороджувати успішних виробників вина.

Ідея конкурсу – оцінювати вина саме для споживача, тому звертають увагу на всі враження, які важливі покупцю, а не тільки спеціалістам.

Вина оцінюють за трьома критеріями – якість, вартість, вигляд. Щоби отримати медаль, вина повинні набрати бали за всіма показниками.

Дегустаційна комісія складається з топових винних експертів, сомельє, керівників продажів відомих магазинів, торгівельних мереж, винних бутиків, ресторанів і готелів Лондона. Якість вина визначають на дегустації наосліп, після чого оцінюють рекомендовану вартість і вигляд пляшок відносно до якості.

Цьогоріч у London Wine Competition взяли участь вина із 36 країн. Представили 135 сортів винограду, з яких топовими були Shiraz, Cabernet Sauvignon та Chardonnay. Найбільше вин подали Австралія, Італія, Франція, Португалія, США та Молдова. Вином року стало вино з Австралії, виноробня року – з Іспанії.

bottle

Furmint

Витримані сухі вина

327 Грн

КУПИТИ
news-img

 

 

Виноробня Шато Чизай представила на конкурс три вина – біле сухе з локального сорту Черсегі, витримане біле сухе Фурмінт та десертне вино «Троянда Карпат» – і всі отримали високу нагороду: Срібні медалі. Найбільший бал з якості здобула «Троянда Карпат». А вину Фурмінт не вистачило всього 4 бали з дизайну до Золотої медалі.

«Отримуючи нагороди світових конкурсів, продовжуємо боротися за свого споживача вдома. Вітчизняне вино, на жаль, перебуває не у вигідних конкурентних умовах порівняно з імпортом, і йдеться не тільки про мито. Виноробні країни підтримують галузь: зокрема, компенсують витрати на експортну діяльність і міжнародну промоцію, вводять податкові преференції. І коли ви обираєте рідне, українське, вино, то підтримуєте розвиток виноробства, а значить, і економіку своєї держави», – наголошують у Шато Чизай.

До слова, нещодавно число країн, куди експортуються вина Шато Чизай, окрім Японії, поповнила і Литва. Загалом продукцію виноробні із Закарпаття куштують у США, Канаді, Великій Британії, Ізраїлі, Угорщині, Польщі та інших.

Нагадуємо: у 2020-му році виноробня Шато Чизай стала рекордсменом «Wine&Spirits Ukraine Award», здобувши 10 медалей та 2 особливі відзнаки.