news-img

Опубліковано: 06.11.2020

Рекорд за кількістю нагород! У Шато Чизай 10 медалей конкурсу «Wine&Spirits Ukraine Awards 2020», зокрема, «золото» для Ice Wine

Недарма осінь – час збору врожаю: у нас дуже приємні новини: чергова перемога Шато Чизай на міжнародному конкурсі. Виноробня здобула 10 медалей та дві особливі відзнаки найбільшої і найпрестижнішої виставки алкогольної продукції України «Wine&Spirits Ukraine»! Ми тріумфували у конкурсі «Wine&Spirits Ukraine Awards 2020». Головний герой змагання – Ice Wine Chateau Chizay.

Особливо радіємо за Ice Wine. Унікальне Льодове вино від Шато Чизай стало не просто «золотим», але й визнане найкращим українським вином конкурсу «Wine&Spirits Ukraine Awards 2020».

Нашу «зірку» – біле вино Furmint з витримкою 9 місяців у благородному дубі – нагородили відзнакою найкращого в категорії сухих витриманих вин.

Срібні медалі отримали:

витримані сухі червоні вина Merlot і Cuvée (Кюве);

Кагор Chateau Chizay;

«Троянда Карпат»;

міцний виноградний напій Grape White Blend.

Бронзові медалі:

сухі білі з локальних сортів Ґевюрцтрамінер, Черсегі та Muskotály.

bottle

Ice Wine

Золота колекція

617 Грн

КУПИТИ
news-img

 

 

 

Wine&Spirits Ukraine – головна подія року для українського вина, дуже престижна та найбільша у Східній Європі виставка.

Цьогоріч вона тривала у Києві з 3 до 5 листопада та зібрала представників виноробної галузі, виробників алкоголю з усіх регіонів України та з-за кордону.

Головна інтрига події – це професійний конкурс «Wine&Spirits Ukraine Awards», у якому беруть участь провідні виноробні країни, а оцінює напої поважне професійне журі.

Тим приємніші нагороди, а особливо статус цьогорічного рекордсмена!

news-img