Chateau Chizay Direct Distribution - Пряма дистрибуція з виноробні

Пряма дистрибуція

Дистрибуція високоякісного українського вина світового рівня із Закарпаття
до Вашого бізнесу прямо з виноробні!

Прокрутіть для отримання додаткової інформації

Що таке Пряма дистрибуція?

Підрозділ Chateau Chizay Direct Distribution здійснює якісну дистрибуцію продуктів Шато Чизай напряму до вашого бізнесу.

  • Ми створили цей підрозділ, щоби забезпечити доставку нашої продукції без посередників на вигідніших умовах.
  • Шато Чизай розширює портфоліо товарів. Ми пропонуємо асортимент українських вин світового рівня із Закарпаття та преміальний виноградний сік. Розпочавши дистиляцію, створили Grape White Blend: унікальний локальний продукт. Також наш асортимент поповнили справжні ігристі вина із Закарпаття Carpathian Sekt, і в цій популярній лінійці з’явилася новинка: рожеве брют Blaufrankisch. Готуємося представити й витримані в дубових бочках бренді.
  • Отже, ми пропонуємо високоякісну продукцію для вашого Готелю, Ресторану, Кафе, Магазину. Від невеликих партій за вигідними та зручними умовами доставки й оплати.
  • Пряма Дистрибуція Шато Чизай працює з усіма регіонами України, де це можливо зараз. Постачаємо якісні продукти та доводимо: вина made in Ukraine варті уваги та поваги!
  • Індивідуальний підхід до кожного партнера та оптимальні умови співробітництва, компетентність і мобільність – це про Chateau Chizay Direct Distribution.
    Обирайте українське для розвитку свого бізнесу та нашої держави!
  • Очолює Пряму Дистрибуцію Шато Чизай Олеся Спіцина: фахова економістка і дипломована сомельє знайде найкраще рішення для співпраці.

Завжди на зв’язку: partners@chizay.com;
+38 050 685 09 90; +38 095 685 09 90

restaurant-img
restaurant-img
restaurant-img
restaurant-img
restaurant-img
restaurant-img
restaurant-img
restaurant-img
restaurant-img

Де ми знаходимось