fbpx

Музей винороба Чиза

Шато Чизай – це нетільки вишукане вино, але й можливість дуже цікаво провести час

Прокрутіть для отримання додаткової інформації

Дізнайтеся історію винороба Чиза!

Невеличкий але цікавий музей Шато Чизай на порозі великих змін!

І з самого початку будівництва та запуску виробництва в 1995 році ми мріяли, аби поруч із цехами виноробні був Музей. Це – шана і пам’ять нашим попередникам. І – натхнення для історії, яку творимо сьогодні.
2012-го року Музей виноробства та виноградарства Закарпаття відчинив двері. Тут – експонати про місцевий «сонячний напій» та робочий інвентар, який у давнину використовували для виробництва вина. Окраса – старовинні діжки для зберігання напою XVII сторіччя, коли всі винні підвали були у володіннях угорської шляхти.
Нашому найстарішому пресу для вина 300 років, але традиції виноробства у нашому краї в рази старші. У Музеї Шато Чизай можна і побачити старовинний виноградарський і виноробний реманент, і дізнатися, як саме наші предки виготовляли легендарний напій. Ці знання живі в цих предметах і в уміннях наших майстрів.

І ось в 2018 році ми відчули потребу і натхнення для великих змін у нашому музеї. Його чекає нове, більше приміщення, зовсім інша концепція та інтерактивні експонати. Роботи йдуть повним ходом, і вже скоро оновлений “Музей винороба Чиза” буде зустрічати гостей Закарпаття!

restaurant-img
restaurant-img
restaurant-img
restaurant-img
restaurant-img
restaurant-img
restaurant-img

Де ми знаходимось