Мініготель Chizay.Мала Гора в Берегово

Шато Чизай – це не тільки вишукане вино, але й можливість якісно та ексклюзивно відпочити в Закарпатті.

Прокрутіть для отримання додаткової інформації

Що на Вас очікує в нашому мініготелі?

Мініготель «Chizay. Мала Гора» – унікальне місце в Україні. Три комфортабельні номери в класичному стилі розташувалися над рестораном посеред однойменного виноградника, гордості Закарпаття. Ви зможете насолоджуватися унікальними пейзажами, які не поступаються в красі провідним виноградарським регіонам світу.

Мініготель розміщений в 3 км від історичного центру Берегова, міста, яке зберегло сліди епохи Австро-Угорщини і Чехословаччини. Ви легко дістанетеся на авто в популярні комплекси з термальними водами, заради яких в Берегово приїжджають гості з усієї України та з-за кордону.

При бажанні урізноманітнити дозвілля, не важко буде доїхати до найближчих міст, відвідати Мукачівський замок Паланок та палац Шенборнів. Відпочинок в мініготелі зручний також коли ви плануєте зарубіжну поїздку або повертаєтеся, адже кордон з Угорщиною зовсім поруч.

Всі три номери обладнані всіма необхідними зручностями, кондиціонерами, міні-баром тощо. Є паркування, що охороняється. У номері на Вас чекатиме флаєр, з яким ви зможете отримати знижку на екскурсію та дегустацію на виноробню Шато Чизай, що знаходиться в 10 хвилинах їзди від міні-готелю.

  • Адреса: м. Берегове, вул. Мужайська, виїзд із міста – 500 м у напрямку м.Виноградів.
  • Бронювати номери за телефоном +38 095 648 96 44   
  • Контактний мейл hotel@chizaymalagora.com
  • Відгуки на Tripadvisor
restaurant-img
restaurant-img
restaurant-img
restaurant-img
restaurant-img
restaurant-img
restaurant-img
restaurant-img
restaurant-img
restaurant-img
restaurant-img

Де ми знаходимось