news-img

Опубліковано: 02.05.2022

Про життя виноробні під час війни та … новини з Paris Wine Cup і Дюссельдорфа

Як і у всіх, життя нашої виноробні змінилося 24 лютого. Наші серця разом із усіма українцями, разом зі славними воїнами, що захищають нашу Державу. А також із колегами – українськими виноробнями, які за межами Закарпаття постраждали незрівнянно сильніше. Виноробня Шато Чизай концентрує зусилля на збереженні винограду, підтримці команди та допомозі біженцям, що прибувають в Закарпаття. Та ми віримо в Перемогу й що виноградарство та виноробство України відновиться та процвітатиме. Засновник Шато Чизай Геннадій Гутман розповів про життя виноробні під час війни і перемогу на Paris Wine Cup.

 

Попри все, є місце позитивним новинам. А щось приємне нам усім зараз не зайве, правда? Тому дозволяємо собі поділитися гарною звісткою. З Парижа і не тільки.

bottle

Троянда Карпат

Золота колекція

677 Грн

КУПИТИ
news-img

 

 

 

На 2022 рік ми мали амбіційні плани та подали заявки на престижні світові конкурси вина: Paris Wine Cup, Mundus Vini Dusseldorf, Decanter London, Sommelier’s Choice Awards USA. Через вторгнення ворога не змоги доставити вина на всі чотири, проте маємо результати двох конкурсів.

🏆 Паризький винний кубок 2022 – Paris Wine Cup:

🌟 Troyanda Carpat 2017 – 91 бал, Золота медаль

🌟 Furmint 2019 – 68 балів, Бронзова медаль

🌟 Cabernet Franc 2018 – 71 бал, Бронзова медаль

Також вино «Троянда Карпат» отримало додаткову нагороду як найкраще вино конкурсу за якістю – Best Wine By Quality Award!

Але це не все.

🏆 Mundus Vini – конкурс, який проходить під егідою однієї з найбільших і найвпливовіших винних виставок світу – ProWein Dusseldorf. Критерії конкурсу чи не найжорсткіші у світі, змагаються топові вина провідних виноробень світу, і ось бали, які отримали вина Шато Чизай:

🌟 Pinot Noir 2018 – 84 бали

🌟 Carpathian Sekt Chersegi – 85 балів

🌟 Furmint 2019 – 87 балів

news-img

 

Засновник виноробні Шато Чизай Геннадій Гутман говорить:

“У найстрашніші дні війни не можна нехтувати жодним шансом на позитив, жодною перемогою, де б вона не була. І перемога нашого вина на таких престижних світових конкурсах – це перемога України.

Я щасливий, що маю таку прекрасну команду, і особливо хочу привітати наших виноградарів і виноробів. Такі бали – це в першу чергу оцінка нашої роботи для нас самих.

Зовсім іншу Перемогу разом з друзями з усього світу святкуватимемо із келихом саме українського вина! Віримо, що це відбудеться вже скоро.

Бути добру!”

 

Сьогодні виноробня Шато Чизай майже вповні відновила роботу, перезапустивши також Онлайн-магазин.

За рішенням засновника компанії, весь прибуток від продажів спрямовується на підтримку вимушених переселенців, яких приймає Закарпаття.