news-img

Опубліковано: 08.06.2022

Вина Шато Чизай отримали медалі Decanter World Wine Awards – найвпливовішого конкурсу світу

Decanter World Wine Awards – найвпливовіший дегустаційний конкурс у світі. Попри всі події, виноробня Шато Чизай змогла доставити свої вина для участі у змаганні. Й от маємо результати: всі наші взірці отримали чудові бали, а в двох вин є медалі – це Cabernet Franc і Furmint. Щасливі гідно представити Україну і вина made in Ukraine на світовому конкурсі виноробів!

 

18 244 виробники з 54 країн змагалися за оцінки від легендарного британського Decanter.

Дегустації Decanter World Wine Award відбуваються наосліп, їх проводять найшанованіші судді світу: 250 міжнародних експертів вина.

Нашу державу на конкурсі представляли 4 виноробні і ми вітаємо колег (точніше, друзів!)  з успіхом, з тим, що разом вписуємо Україну на виноробну карту світу й доводимо: українське вино – гідне уваги і поваги.

bottle

Furmint

Витримані сухі вина

327 Грн

КУПИТИ
news-img

 

 

 

 

🏆 Срібну медаль Decanter World Wine Awards – 2022 з 92 балами здобуло витримане червоне вино Cabernet Franc 2018 року врожаю.

Це колекційне вино, реліз якого ми вперше представили у 2020-му році. Наразі воно перебуває на витримці в пляшках, запрошуємо в Шато відвідати виносховище, де це вино зберігається.

🏆 Бронзову медаль Decanter World Wine Awards – 2022 має витримане біле вино Furmint 2019-го року.

Фурмінт – одна із «зірок» Шато Чизай, унікальне теруарне вино, яке здобуло багато міжнародних нагород, повагу знавців і любов споживачів.

🏆 Ігристе Carpathian Sekt Chersegi отримало 84 бали, що в умовах неймовірної конкуренції на конкурсі є чудовим результатом.

Carpathian Sekt – успішна лінійка ігристих, народжених на Закарпатті. Є новинка – розе брют із сорту Blaufrankish.

 

Кожен з балів для Шато Чизай доводить: українські вина із Закарпаття,  здобувши нагороди серед найкращих вин світу, визнані на міжнародному рівні.

 

І кілька важливих акцентів щодо престижного конкурсу та представництва вин України у світі.

4 березня організатори Decanter World Wine Awards засудили військове вторгнення росії, скасували участь їхніх виробників та відмінили збори для українських виноробень.

Команда Шато Чизай вдячна посольству України в Лондоні за допомогу з доставкою взірців на DWWA. І, авжеж, сердечне спасибі Великій Британії за підтримку України! 💛💙

І саме зараз у Лондоні триває ще одна велика винна подія – виставка London Wine Fair, яка відбувається в 40-й раз. Представлені більше 10 виноробень України, у тому числі Шато Чизай.

Спільний стенд Wines of Ukraine викликав великий інтерес експертів і відвідувачів. Це перше масштабне представництво вин України на LWF (участь українців у виставці безкоштовна). Вдячні виставці, а за організаційну підтримку з українського боку подяка Медіагрупі «Drinks+» і «Укрсадвинпрому».

news-img

Засновник Шато Чизай Геннадій Гутман каже:

«Перемагати Україні зараз потрібно як ніколи. Важливі перемоги на різних фронтах.

Чим більше про Україну чують у світі, чим більше знають, чим більше розуміють, що це велика держава зі своєю цікавою історією, багатою культурою, чудовими людьми та якісними виробництвами  –  тим краще.

Ми знайомимо світ з Україною і, зокрема, з нашим Закарпаттям – через вино, народжене на цій землі. І робимо це успішно, здобуваючи славу для України. Нагороди від Decanter World Wine Awards для Шато Чизай – черговий крок на цій дорозі.

Висловлюю безмежну шану й подяку усім, хто героїчно боронить нашу державу. Тільки завдяки вам маємо змогу працювати, підтримувати економіку та здобувати перемоги для України у своїй сфері.

Бути добру! Бути Перемозі!».