news-img

Опубліковано: 09.11.2021

Новий рекорд! 13 медалей «Wine & Spirits Ukraine Awards – 2021», з яких 5 – «золотих»!

Перемога Шато Чизай на «Wine & Spirits Ukraine»! Так, ми поставили історичний рекорд за кількістю нагород для однієї компанії на «Wine & Spirits Ukraine Awards – 2021». Це престижний міжнародний конкурс вина та алкоголю, й успіхи Шато Чизай на цій події стали приємною традицією. Цьогоріч свої нагороди здобули, зокрема, витримані вина Шато Чизай, авторське вино Олега Скрипки «Країна Мрій», перше справжнє ігристе вино Закарпаття Carpathian Sekt, десертні вина «Троянда Карпат» і Закарпатський Кагор, міцний виноградний напій Grape White Blend, інші вина з палітри Chateau Chizay.

 

Команда Шато Чизай пишається успіхом у рідній державі та визнанням світових фахівців. Щиро вважаємо, що це не тільки наші здобутки, але й успіх всього Закарпаття та України.

Чому ж перемоги в «Wine & Spirits Ukraine Awards» такі важливі?

Міжнародна виставка Wine & Spirits Ukraine – найбільша у Східній Європі подія у сфері вина та алкоголю. Чи не найбільше уваги привертає престижний конкурс Wine & Spirits Ukraine Awards.

Це – професійне змагання виробників України та інших держав, конкурс проходить за міжнародним стандартом у форматі дегустації наосліп, оцінює напої поважне фахове міжнародне журі з найкращих сомельє та професіоналів ринку з усього світу.

bottle

Pinot Noir

Витримані сухі вина

497 Грн

КУПИТИ
news-img

 

 

 

Вина Chateau Chizay, які отримали «золоті» відзнаки:

🌟 Pinot Noir 2018

🌟 Cuvée (Кюве) 2018

🌟 Furmint 2019

🌟 Кагор Закарпатський 2018

🌟 Авторське вино Олега Скрипки «Країна Мрій» Pinot Noir 2018

 

Чотири вина отримали «срібні» медалі:

🌟 Cabernet Franc 2018

🌟 «Троянда Карпат» 2017

🌟 Кошерне Cabernet 2019

🌟 Ігристе вино брют Carpathian Sekt Chersegi

 

“Бронза” у міцного виноградного напою Grape White Blend і трьох вин:

🌟 Blaufrankisch 2019

🌟 «Країна Мрій» Traminer 2020

🌟 «Країна Мрій» Rose Pinot Noir 2020

news-img

 

Найбільше серед вин-переможців – із лінійки Витриманих вин Шато Чизай. Свої медалі у конкурсі здобули й усі три вина авторської лінійки Олега Скрипки «Країна Мрій».

Музикант і винороб під час нагородження подякував журі за високу оцінку, виноробній спільноті за те, що прийняла його до своїх лав, а команді Шато Чизай за спільний успіх:

«Сьогодні я вважаю Закарпаття вже своєю другою батьківщиною. Це перемога всієї України, що ми мали на конкурсі велику кількість достойних прекрасних вин. Уболівайте за українське вино!».

Засновник Шато Чизай Геннадій Гутман вважає цю перемогу результатом відданості справі і злагодженої роботи всієї команди:

“Я щасливий і пишаюсь тим, яка чудова команда працює в нашій компанії!

Щиро вдячний рідній Закарпатській землі, нашим працівникам виноградників, бригадирам, агрономам, виноробам і всім менеджерам!

Тільки завдяки злагодженій роботі такої чудової команди ми можемо представляти Закарпаття в Україні та Україну у світі через наші вина.

Вітаю всіх нас, кожного в Шато Чизай, із перемогою на флагманському дегустаційному конкурсі «Wines & Spirits Ukraine Awards».

13 медалей на дегустації наосліп, серед яких 5 золотих, – це передовсім оцінка нашої роботи для нас самих. І, звісно, це привід пишатися нашим рідним Закарпаттям.

Те, що цьогоріч ми встановили рекорд конкурсу з кількості нагород – серйозна планка й привід працювати ще краще. Знаю, що далі буде.

Також вітаю колег, усіх, хто розвиває вино України. Нехай у нас усе вдасться!

Бути добру!”

Отже, сьогодні можемо повноправно стверджувати: закарпатське – точно варте вашої уваги! Віримо, що маркування «Зроблене на Закарпатті» стане знаком найвищої якості. Звісно, щодо цього йдеться не тільки про вино.

Цінуймо своє, обираймо закарпатське!