news-img

Опубліковано: 25.09.2020

Новий локальний продукт Закарпаття – Grape White Blend – підкорює Україну

Два унікальні закарпатські виногради – один локальний напій! Grape White Blend від Chateau Chizay – реліз 2020-го року, який засвідчує новий етап розвитку компанії. Шато Чизай створює міцний виноградний напій, щоби відкрити нові грані цінних сортових виноградів: Фурмінт і Черсегі. І новинку вже оцінили професіонали у Києві.

Так, у столиці відбулося засідання експертної групи дегустаційної комісії корпорації «Укрвинпром». Фахівці оцінювали зразки української та імпортної продукції за багатьма показниками, – розповів голова корпорації «Укрвинпром» Володимир Кучеренко.

«Пишаємося українським! Оцінювання вкотре показали, що вітчизняні вина і винна продукція гідні уваги і поваги споживача. Це висновок найкращих спеціалістів держави.

Скажу більше: тішить, що за результатами професійної дегустації вітчизняна винопродукція виявилась на порядок вище представлених імпортних зразків», – розповів Володимир Михайлович.

bottle

GRAPE WHITE BLEND

Міцні напої

239 Грн

КУПИТИ
news-img

 

 

 

Він каже: «Особливо порадував новий вид виноробної продукції від Шато Чизай, а саме міцний виноградний напій  Grape White Blend, який має приємний смак з легкими нотами квітів та білих фруктів в ароматі. Напій виготовлений з відбірного винограду сортів Фурмінт і Черсегі Фюсереш та є унікальним для України. Комісія «Укрвинпрому» засвідчила якнайвищу якість напою. Рекомендуємо новинку від Шато Чизай! Укотре вітаю компанію з новим успіхом і вдячний за такий серйозний і відповідальний підхід до роботи та чудовий рівень продукції, яка гідно представляє Україну у світі!».

Grape White Blend (виноградний білий бленд) – це виноградний міцний напій без кольору, виготовлений шляхом дистиляції ароматного вина з відбірного винограду сортів Фурмінт та Черсегі Фюсереш, вирощеного на виноградниках Шато Чизай.

Багатоступенева дистиляція забезпечує чистий смак Grape White Blend. Під час витримки в нейтральних ємностях за 7 місяців відпочинку у спеціальних резервуарах формується оригінальна палітра аромату та смаку.

Аромат Grape White Blend особливий, елегантний, має квіткові тони та ноти соковитої виноградної ягоди. Смак м’який, приємний, легкі ноти квітів, фруктів та спецій. Радимо вживати напій як аперитив або дижестив, попередньо охолодивши.