news-img

Опубліковано: 23.12.2020

Carpathian Sekt – історія твого свята!

Мрії здійснюються! Вітайте ігристе вино Chateau Chizay – Carpathian Sekt! До завершення 2020-го року виноробня Шато Чизай підходить з чудовою новиною, з тим, про що мріяли. Ми створили справжнє закарпатське ігристе вино. Ігристе з історією. Вино на Новий рік, вино на кожне свято. Карпатський сект – історія твого свята!

Sekt – назва ігристих вин Австрії, Німеччини і Чехії наприкінці XIX століття, в добу Австро-Угорської імперії. Згодом цю назву мали й ігристі вина Чехословаччини. Закарпаття успадкувало ці традиції. Карпатський сект – унікальне ім’я, яке Шато Чизай відроджує для ігристих вин із Закарпаття.

Вина Carpathian Sekt створені за європейським способом – методом Шарма-Мартінотті. Також цей метод виробництва називають резервуарним або акратофорним, оскільки природнє бродіння відбувається у великих ємностях – акратофорах, після чого готове ігристе вино розливається у пляшки.

Традиційно найкращі секти Європи моносортові – з одного сорту винограду. Два наші секти ми створили з особливих білих сортів, які зростають на виноградниках Шато Чизай. Це унікальний для України локальний виноград Черсегі для брюту та легендарний Трамінер Рожевий для напівсолодкого.

bottle

Carpathian Sekt Chersegi

Carpathian Sekt

199 Грн

КУПИТИ
news-img

 

 

Засновник виноробні Шато Чизай Геннадій Гутман говорить:

«Створення ігристого вина Chateau Chizay – втілена мрія нашої команди. Цим планам не один рік й вони здійснилися наприкінці такого складного 2020-го, прикрасивши його. Символічно, що наш сект ми випустили, коли відзначаємо 25-річчя заснування компанії, це гарний привід підняти келих ігристого.

Випуск Карпатського секту став подією на винному ринку України. Ми уважні до відгуків, радіємо, що цей продукт з наших особливих виноградів ще більше підтвердив: українське вино варте уваги і поваги. І знаємо, над чим працюватимемо у подальшому. Повірте, далі буде не менш цікаво».

Сьогодні ігристе із Закарпаття підтверджує: якісне українське вино все частіше обирають поціновувачі. Тим паче, при ґатунку, що не поступається імпортним, співвідношення ціни та якості у вин Шато Чизай вражаюче приємне, – наголошує найвідоміший сомельє України Віталій Ковач.

«Дуже гарно, що обом винам з серії Карпатський сект притаманна особлива ароматика, що походить власне з виноградів, які вирізняються саме ароматом.

Мені до вподоби і вибір стилю новинки від Шато Чизай, і його візуальна складова, така строга, елегантна. Звісно, однією з найбільших переваг продукту є чудова якість за приємну ціну: ви можете придбати вино прекрасного рівня, але за цінником, відчутно нижчим іноземних аналогів.

Сект брют із сорту Черсегі особливо схожий за стилістикою на просеко, а всі й люблять це вино за його свіжість, фруктовість, квітковість, таку легкість і грайливість. І Карпатський сект цілком відповідає цим світовим стандартам, цим бажаним рисам ігристого вина, які зараз можна назвати світовим трендом.

Вітаю компанію Шато Чизай з класною новинкою і радію, що цей Новий рік буду зустрічати з Карпатським сектом у келиху!», – каже Віталій Ковач.

Окрім споживачів, які замовляють вина Шато Чизай онлайн, купують у крамницях і винних бутиках, великий інтерес до Карпатського секту виник у сегменті ГоРеКа: у закладах, які приймають гостей. Бари, кафе і ресторани вирішили включити в свої винні карти це вино одразу після появи, – розповідає Олеся Спіцина, керівниця Прямої дистрибуції Шато Чизай.

news-img

«Приємно, що наші партнери завчасно замовили майже третину всієї партії Карпатського секту, навіть іще не дегустувавши його. Радує, коли нам довіряють, і ми дуже цінуємо цю довіру. І, звичайно ж, тішить, що ми не розчарували. Вже за тиждень після випуску нашого секту ми отримали повторні замовлення.

Всі ми знаємо такі назви як просекко, спуманте, кава. Тепер з гордістю чуємо, що вже знайома назва й сект.

Особливим цей напій роблять кілька моментів. Звичайно ж, клопітка праця виноградарів та виноробів. Виногради, з якого виготовляється – унікальний Черсегі та ароматний Трамінер. Мільйони маленьких бульбашок, які не вщухають у келиху. Інтенсивна ароматика квітів і зеленого, так знайомого для Закарпаття, яблука. А головне – любов, яку Шато Чизай вкладає у вина, що створює.

Часто кажуть, що ігристі вина підходять до Нового року, є його атрибутом. Так, вважаю, келих ігристого із Закарпаття, піднятий в ніч, коли ми загадуємо бажання, принесе удачу. Водночас я певна, що багато хто відкриє цей дивовижний напій для себе у всі пори року. Його гасло «Carpathian Sekt – історія твого свята!».

Й ігристе від Шато Чизай прикрасить ваші різні щасливі моменти. Отримуйте насолоду, поважайте українське! Працюємо, аби ви мали радість!», – говорить пані Олеся.