Йога, Арт, Нордік тури на винограднику

Світом крокує мода на здоровий спосіб життя.
Популярні йога та скандинавська ходьба, або
креативний арт та прогулянка мальовничим виноградником
зі свіжим Закарпатським повітрям –
унікальні тури від команди Шато Чизай.

Йога, Арт, Нордік тури на винограднику

УВАГА! Авторські тури від Шато Чизай наразі НА ПАУЗІ. Так, нам теж шкода… Так, теж з нетерпінням чекаємо відновлення.

Готові обговорити корпоративні пропозиції для вашої компанії за номером 050 432 05 25.

Для корпоративної чи туристичної групи ми підготували набір ексклюзивних турів, що нададуть унікальні яскраві емоції і стануть прикрасою вашого дозвілля.

Ці тури відбуваються просто на схилах мальовничого винограднику Мала Гора, який вважають найкрасивішим виноградником України.

Всі тури ми організовуємо заздалегідь для груп від 10 гостей і всі вони включають екскурсію та дегустацію в Шато Чизай.

Також можемо підготувати комплексну корпоративну програму, де поєднаємо нашу конференц-залу, мініготель та ресторан “Chizay. Мала Гора”

  • Йога на винограднику

Разом з професійним тренером із фітнесу та йоги ви підніметесь на схили винограднику Мала Гора, де зустрінете схід чи захід сонця. Цей тур можна назвати рецептом ідеально проведеного часу. Тур підходить і тим, хто практикує йогу, і новачкам.

Програма щоразу інша, як і саме заняття з йоги, що включає авторські справи і комплекси. Йога-тур – безумовна радість для душі і тіла.

А також такий тур є прекрасним інструментом тимбілдингу, адже подібний досвід надзвичайно зближує людей в команді.

  • Нордік тур (Скандинавська ходьба)

Цей унікальний тур поєднує фітнес-прогулянку наймальовничішими виноградниками України із зануренням у захоплюючий світ виноградарства та виноробства від Шато Чизай. 

Під керівництвом професійного інструктора ви опануєте техніку скандинавської ходьби (Nordic Walking) та спеціальну дихальну гімнастику.

Скандинавська (нордична) ходьба майже не має протипоказів та задіює 90% ваших м’язів без навантаження на суглоби. 

  • Арт на винограднику «Drink & Draw»

Відпочинок у форматі творчого пікніка на винограднику. Час, проведений на майстер-класі від талановитого художника і арт-коуча – своєрідна медитація, під час якої гості наповнюються натхненням, виливають у творчість свої емоції і створюють власну мистецьку роботу.

Краєвиди виноградників, дружнє спілкування в альтанці та все приємне, що пов’язане з творчістю та вином стануть яскравим враженням, а створена картина нагадуватиме про ці чудові миті.

Рекомендуємо поєднати «Drink & Draw»  із нашим унікальним ігристим вином Карпатський сект та устрицями – це гарантує справді незабутні емоції, відчуті у винному світі Шато Чизай.

avatar

Олена Мотузенко

Президент Національної еногастрономічної туристичної мережі "Дороги вина та смаку України"

Тур – це насичена програма відпочинку вихідного дня, що якнайкраще відповідає потребам мешканців великих міст (друзів, родин, корпоративних команд).
Рекомендую цей відпочинок, як національний експерт з винного та гастрономічного туризму, як людина, закохана у Шато Чизай та щира прихильниця Скандинавської ходи!

Замовити тур
tour tour tour tour