news-img

Опубліковано: 30.08.2021

Йога на винограднику – радість для тіла та душі

Виноградники Шато Чизай – велич і затишок, спокій й енергія – чудове місце втекти від буденності та відчути вир емоцій й радість життя. А значить – це ідеальне місце, щоби провести тренування з йоги. Так ми вирішили і першими в Україні влаштували йога-практикуми на винограднику. Йога-коуч Богдан Кожухарик проводив тренування з комплексом «Привітання Сонцю», дихальними та релакс-техніками, авторськими практиками, демонстрував, що акройога може бути доступна всім. Провести чудовий насичений враженнями вихідний або ж зустріти захід сонця посеред виноградних плантацій – це про йога-тур в Шато Чизай.

Відпочинок з wow-ефектом – так кажуть про перший тур “Йога на винограднику” учасники.

Спершу – прогулянка виноградниками Шато Чизай: насолода від краєвидів, свіжого повітря, втеча від буденності.

А на верхівці виноградного пагорба – насичене заняття з йоги від тренера Богдана Кожухарика, який, зокрема, провів комплекс “Привітання Сонцю” та показав кілька авторських секретів виконання вправ. Користь і тілу, і душі!

Далі – ароматні і смачні враження: дегустація вина в Шато Чизай, де кожен зміг знайти ідеальне вино саме для себе.

І нарешті – сюрприз від Шато Чизай: сабраж і дегустація ігристого вина Carpathian Sekt. Це перше закарпатське ігристе вино і ним прийнято відзначати початок гарної справи. І перший йога-тур в Шато Чизай саме такий!

bottle

Chersegi

Chateau Chizay

179 Грн

КУПИТИ
news-img

 

 

А ми йдемо далі! Chizay Sunset Yoga – вечір, який подарував ейфорію!

Другий йога-тур ми спланували так, щоби кульмінацією став наймальовничіший захід сонця, яке пірнає в безкраї виноградники Шато Чизай. Краса, варта пензля художника! Але це тільки одна з приємностей цієї події. Адже з гостями сталися дивовижні речі!

Зустрівшись на виноробні, скуштувавши після екскурсії смачного виноградного соку, гості вирушили на прогулянку виноградниками. Розповіді про виноград, виноробство, сорти, з яких роблять вино Черсегі, Трамінер, Мерло, Піно Нуар, Каберне, спілкування між собою і з природою…

Далі, на вершині виноградних плантацій Малої Гори – авторське тренування від Богдана. Він провів навчання дихальним релакс-технікам, комплекс «Привітання Сонцю» та … почав творити дива. Богдан посперечався з учасницями: може навчити кожну технікам акробатичної йоги ось просто тут, з нуля… І виграв цю суперечку!

Під надійним керівництвом тренера та за його підтримки дівчата опановували акройогу та просто «злітали» над виноградниками, знаходили повну гармонію тіла і духу. Ейфорія! ⠀

Чи може бути щось краще? Так, якщо для повноти емоцій відкоркувати пляшку вина Шато Чизай! Cмакували винами в місці, де й зростає виноград, з якого їх створюють. Гості милувалися заходом сонця, раділи життю та надихалися…

Йога-коуч Богдан Кожухарик прагне, щоби кожне тренування, яке проводить, було особливим і максимально корисним учаснику.

«Всі вправи, керівництво і поради інструктора під час заняття, ваші емоції – весь отриманий досвід синтезується в розумі і тілі для того, щоб застосувати отримані навички за будь-яких життєвих обставин.

Ознаки успішного завершення практики – одночасна розслабленість і наповненість енергією, спокійний розум і висока ступінь концентрації.

У йога-турах на винограднику, котрі ми з Шато Чизай провели першими в Україні, є особлива енергія. Це місце вражає.

Щоби потрапити в так звані місця сили, багато хто їде за тридев’ять земель – у Стоунгендж, на Тибет, до пірамід у Гізі, на острів Пасхи, Алтай і Байкал… Але мало хто знає, що отримувати енергію від природи чи космосу можна і набагато ближче – в Україні. У Шато Чизай! Шато Чизай – моє місце сили», – говорить тренер.

news-img

Учасницями йога-турів були і представниці компанії Шато Чизай.

Керівниця напрямку Туризму Надія Семенець розповідає:

«Мене цікавлять різні можливості проведення часу на виноградниках, а йога – це те, чим я ніколи не займалася. Я не відразу погодилася, але треба було перезавантажитися після складного робочого дня. Вирішила взяти участь, бо саме ми є організаторами такої події й цікаво побачити її зсередини.

Сказати, що мені сподобалося – це замало! Як це цікаво, легко, атмосферно, і головне, що ті, хто був поряд, незнайомі, за кілька хвилин знайшли надзвичайний контакт і симпатію один до одного.

Раджу всім отримати в подарунок таке задоволення: це не важко, натомість смачно, п’янко, сонячно та дружньо. Плануємо ще цікавіше, і наша дружня команда йога-туру збільшує коло шанувальників. Ми разом створюємо те, чого так бракує в житті – емоції!».

 

Ділиться враженнями керівниця Прямої Дистрибуції Шато Чизай Олеся Спіцина:

«Недарма кажуть: у здоровому тілі – здоровий дух. У наш час здоровий спосіб життя є дуже актуальною темою. Йога – здоровий спосіб життя, здоров’я та краса, і все це чудово поєднується з в натуральними винами.

Я відвідала вже два тренування на виноградниках. Про що це, окрім йоги? Про найгарніші краєвиди, нові знайомства, вино гідної якості, нові враження та емоції! Певно, ніколи не забуду, як тренер Богдан змусив мене «полетіти» над виноградником, виконуючи вправу з акройоги. У мене вдалося з першого разу, й це захват!

Сьогодні ми всі постійно завантажені, й така можливість, як йога на винограднику, дає нам можливість не тільки підтримати фізичний стан, розуміти й відчувати своє тіло, а ще й полюбити себе, оцінити красу нашого краю, роботу наших виноробів.

Більшість з учасників – наші краяни, які навіть самі не повністю знали, яке Закарпаття багате на красу, й безмежно раділи краєвидам виноградників. А особливо приємно, що до нас долучилися й гості з Тернопільщини, які разом з нами перебували в стані ейфорії.

Бажаю всім любити себе, виділяти хоча б кілька годин зі свого завантаженого графіку на такі приємні і корисні заходи. Це надихає, дає сил та позитивного мислення. Як наслідок, підвищується продуктивність.

А ви вже літали на виноградниках? Вам точно потрібно до нас!»

 

Йога на винограднику – один з нових оригінальних корпоративних турів від Шато Чизай, які ви можете замовити для своєї групи колег, партнерів або туристів.

Щодо екскурсій, дегустацій, організації особливого дозвілля звертайтеся:

+38 067 322 99 10

tourism@chizay.com

Працюємо, щоби ви мали радість!