Ресторан «Chizay. Мала Гора»

Відвідайте наш винний ресторан
і приєднайтеся до вражаючого смаку вина

Прокрутіть для отримання додаткової інформації

Наш ресторан

«Chizay. Мала Гора» – єдиний в Україні ресторан та міні-готель, розташований посеред виноградної плантації.

Досконалий краєвид вимагає відповідних кухні і сервісу, і ми з першого дня працюємо, аби вони були найкращі. Ви точно наш гість, якщо цінуєте красу, європейський комфорт в поєднанні зі смачною кухнею і закарпатськими частуваннями. У сумі виходить яскрава емоція.

Наш шеф-кухар з любов’ю готує для гостей як традиційні закарпатські страви, так і вишукані європейські. Особливі позиції – ескарго з виноградних равликів і страви власного виробництва з екопродуктів. Наші крафтові сири та м’ясні вироби варті, щоб ви їх оцінили.

Пізнати істину нашого закладу вам допоможуть вишукані вина Chateau Сhizay. Келих унікального білого Черсегі до ескарго з виноградних равликів, витриманого червоного Каберне до стейку рібай, елегантне розе Піно Нуар для настрою чи легендарна «Троянда Карпат» до ніжного чизкейку. Офіціанти підкажуть найкращі поєднання вин зі стравами.

Романтичне побачення, веселе застілля компанії друзів, сімейне свято чи урочиста подія? Тут чудові умови для кожного приводу. Є зручний паркінг. Найменших гостей потішать ігровий майданчик і дитяча кімната, вихідними малечу розважає няня.

  • Для бронювання та інших питань: +38 095 648 96 44
  • Працюємо з 12:00 до 23:00 щоденно.
  • Якщо шукаєте, де зупинитись, то спробуйте наш Міні-готель

Наше меню

Відкрийте для себе смачну
їжу, яку ми приготуємо для Вас

Переглянути pdf

Де ми знаходимось