news-img

Опубліковано: 05.07.2024

Тартар із телятини

Тартар (татарський біфштекс, англ. steak tartare) – настільки ж смачна страва, наскільки … проста в приготуванні. Це, певно, найшвидша страва високої кухні. Але, як і завжди в кулінарії, найбільше значення мають деталі. У цьому випадку дуже важливі кожен із додатків, які підкреслюють смак і роблять його яскравим, а головне – найкраще та максимально свіже м’ясо. Адже його тут їдять сирим! Лячно? Не тоді, коли це страву готує і подає наш ресторан «Chizay. Мала Гора»! Як готувати тартар? Ділимося – рецепт тартара від шефа!

Тартар – французька холодна закуска, яку, за легендою, подавали до столу королям, які полюбляли делікатеси і вподобали страву за ніжну консистенцію та свіжий і пікантний смак.

avatar

Віктор Михайлов

Відомий ресторатор

Щоби приготувати смачне м’ясо (умовно, стейк рібай, качину грудку чи тартар із телятини), перше, що треба мати – якісну сировину. І хороший ресторатор – це той, хто може збудувати таку систему, де м’ясо прибуватиме на кухню однаково високоякісне. Щоби гарантувати якість м’яса в наших проєктах, ми вирощуємо і курей, гусей, качок, і корів та свиней. Ця система дуже важлива для того, щоби гості отримували ті продукти, той смак, на який чекають і по який прийшли в ресторан. Високий стандарт продуктів і контроль якості не день через день, а постійно – запорука того, що страви будуть смачні, а гості задоволені. Все інше – це вже наші ідеї, майстерність кухарів, сервіс та атмосфера закладу. Але в основі – якість продуктів!
bottle

Red Cuvée

Chateau Chizay

277 Грн

КУПИТИ
news-img

 

 

Готується з нарізаної кубиками телятини, що не пройшла термічної обробки, жовтка і приправ. Якщо щодо останнього пункту фантазія кухаря вітається, то щодо першого – жодних компромісів: м’ясо повинне бути добірне та свіже.

Те, що закуска – із сирого м’яса, накладає неабияку відповідальність на ресторан і кухарів. Тартар вимагає використання високих стандартів безпеки. Ми за роки подачі цієї страви довели: дотримуємося їх повністю, тому й гості спеціально їдуть до нас скуштувати найсмачніший тартар.

Як готуємо тартар?

Для цієї страви підходить тільки свіже м’ясо високої якості, яке надходить з обраної ферми на Закарпатті, що вирощує і постачає спеціально для ресторану.

І, звісно, тартар готують «з-під ножа» – спеціально під замовлення для вашого столу.

Тартар цінують за особливу м’яку текстуру і делікатний смак.

Свіжу телятину нарізаємо дрібним кубиком. Трішки підсолюємо, додаємо посічену зелень цибулі та присмачуємо спеціальною заправкою для тартару. Вона на основі соусу айолі з додаванням соусу табаско, пармезану і трюфельної пасти.

При подачі викладаємо ікру вислоноса, жовток-конфі та грінки-хала, які робимо самі.

Чому варто скуштувати тартар?

Цікавий гастрономічний досвід: особливий соковитий смак – це гурманське враження.

У «Chizay. Мала Гора» ми готуємо тартар з усією відповідальністю і турботою.

Страва ніжна, але пікантна та поживна: містить цінні білки, вітаміни та мінерали.

Відмінна закуска для початку трапези. І чудово смакує під келих вина!

Радимо червоне сухе Red Cuvée: м’які таніни та делікатна кислотність найкраще відтінять страву.

Завітайте в ресторан посеред виноградників і насолоджуйтеся найкращими стравами під найкраще вино!