news-img

Опубліковано: 14.06.2024

Карпатські білі гриби

Карпатські білі гриби… Це про дещо легендарно-смачне, чи не так? От і ми вирішили, що це чудовий апетайзер або закуска. Пружні, трошки пікантні і з неперевершеним смаком, який нагадує про прекрасні ліси Карпат, їхні аромати… А, може, нагадає і таке приємне «тихе полювання», під час якого радієш кожному знайденому білому грибочку, передбачаючи неймовірну ароматну смакоту?

Саме такі відчуття – радості від життя – ми і прагнемо викликати у вас у нашому ресторані посеред виноградників. І у списку закусок ви завжди знайдете карпатські білі гриби.

Варто зауважити: благородні білі гриби найбільш багаті на цінні речовини, такі як вітаміни групи В, мінерали та антиоксиданти, що робить їх не тільки смачними, а й корисними.

Пропонуємо білі гриби, від найкращого постачальника – екологічно чистої природи Карпат, і мариновані за класичним рецептом.  Ми подаємо грибочки з кримською цибулею, домашньою олією, оцтом та свіжою зеленню петрушки та цибулі. Це поєднання створює ідеальний баланс між пружною м’якістю грибів, хрусткістю цибулі і свіжістю зелені.

Радимо посмакувати грибами як закускою до міцного виноградного напою Grape White Blend, що має чистий і м’який смак.

Спробуйте карпатські білі гриби у ресторані «Chizay. Мала Гора» і відчуйте, як кожен шматочок переносить вас у серце лісу, де кожен грибочок – маленьке чудо природи, її дарунок для вас. Насолоджуйтесь найкращими продуктами Закарпаття!

bottle

GRAPE WHITE BLEND

Міцні напої

239 Грн

КУПИТИ