Chizay Wine Run

Біг - чи не найдоступніший спосіб
підтримувати власне здоров'я.
То ж, чому б не пробігтися по
мальовничому куточку Закарпаття?

Chizay Wine Run

Шато Чизай проводить щорічний забіг, який відбувається на винограднику Мала Гора. Chizay Wine Run – це забіг на дистанцію від 3,5 км мальовничими схилами з різкими перепадами висоти.

24 серпня 2023 року відбувся Chizay Sparkling Wine Run – цього разу Винний Забіг присвячений ігристому вину Carpathian Sekt і, звісно, Україні та підтримці ЗСУ.

Онлайн-реєстрацію та бігову організацію проводять наші друзі Uzhhorod Running Club. У 2023 році були два варіанти дистанції: ~ 4.5 і 9 км.

Забіг Chizay Wine Run 2024 року – очікуйте анонс!

Цікаво, що подія має передісторію у півтора століття: у 1869 році молоді берегівські вчителі, які повернулися з навчання у Будапешті, створили перше на Закарпатті спортивне товариство й влаштували перший забіг в урочищі Чизай, що згадано й у книзі про історію спорту на Закарпатті В.Федака.

Виноробня Шато Чизай вирішила відновити цю красиву традицію і розпочати нову історію спортивного свята: Chizay Wine Run!

Перший сучасний забіг пройшов 22 вересня 2019-го року. У вересні 2020-го участь уже взяли півсотні бігунів, у 2021-му році 12 вересня на старт під виноградними пагорбами вибігли 64 учасники віком від 10 до 60 років з різних куточків України та навіть різних країн світу, як-от США, Франції, Німеччини та Чехії. У 2023 році головною ідеєю забігу була підтримка ЗСУ, а емоцією, звісно, віра в Перемогу.

Chizay Wine Run – перший український винний забіг, спортивне свято на винограднику, й одразу його назвали і найкрасивішим в Україні.

Chizay Wine Run збирає і досвідчених спортсменів, і аматорів. Про особливі емоції від забігу мальовничими виноградниками кажуть усі учасники.

Chizay Wine Run поклав початок оригінальним біговим подіям на Закарпатті – так званим флористичним, присвяченим рослинам. Так, є забіги під сакурами та по лавандовому полю. Закарпатська туристична асоціація планує розширити список таких заходів.

До слова, площа плантацій компанії на Малій Горі поблизу Берегова становить 80 га, і це дозволяє прокласти навіть маршрут півмарафону, що й плануємо у перспективі.

avatar

Богдан Кожухарик

Тренер із фітнесу та йоги, засновник Yoga Life Fest

Здоровий і активний спосіб життя – не просто мода, а необхідність для сучасної людини. Сьогодні популярні різні методики, які допомагають тримати себе в формі – і класичні, і новітні. Фітнес, йога, силові тренування, TRX, інше: перелік великий. Авжеж, на піку уваги є й біг. І біговий рух стрімко розвивається на Закарпатті.
А коли забіг відбувається на природі і в такій унікальній і прегарній локації, як виноградники Шато Чизай – це окреме задоволення: не просто корисно, а й красиво та емоційно. Рекомендую Chizay Wine Run всім як спортсмен, як учасник забігів і як тренер!

Замовити тур
tour tour