news-img

Опубліковано: 30.08.2021

Мистецтво для щастя. Майстер-клас від Олесі Смирнової з Fluid Art

Розливати натхнення, фарби і трохи вина… Плантації Шато Чизай стали місцем творчої магії. Художниця Олеся Смирнова провела майстер-клас із Fluid art на винограднику, навчаючи, як, використовуючи рідкий акрил в імпровізації, створити неповторні мистецькі роботи.

 

Олеся назвала подію «Drink & Draw по-закарпатськи».

Чому саме «по-закарпатськи»?

А тому, що виноградарство і виноробство – особливі, традиційні й улюблені справи краю, вино наче є в ДНК закарпатців, а виноградники Шато Чизай на Малій Горі – знакове місце і регіону, і країни, своєрідний символ Закарпаття.

…Опанування трендової художньої техніки, милування виноградником із затишної локації «Під горіхом» ресторану «Chizay. Мала Гора», приємне спілкування, ігристе вино Carpathian Sekt і – безмежна творчість…

Правда ж, схоже на рецепт щасливо проведеного часу?

bottle

Carpathian Sekt Chersegi

Carpathian Sekt

199 Грн

КУПИТИ
news-img

 

 

 

Учасниця події, smm-менеджерка Зоряна Бухер каже:

«Щаслива, що відвідала майстер-клас з fluid art Олесі Смирнової на виноградниках Шато Чизай.

Особисто для мене техніка fluid art – це відкриття! Завжди вважала, що геть не вмію малювати. В принципі, так воно і є, але завдяки цьому МК та цій техніці – навіть у мене вдома вже висить картина власного виконання. Вважаю, це прекрасно, коли ти далекий від «художника», але свою картину теж можеш створити.

А ще особливої атмосферності майстер-класу додало те, що малювали ми на природі, на фоні виноградників. Природа ідеальна і черпати з неї натхнення було дуже легко!»

Учасниці змішували кольори та створювали картини так, як підказувало натхнення, процес – незабутній, результат – неймовірний.

Створення вина – також мистецтво. І щоби творчий день був іще приємніший, після майстер-класу відбулася екскурсія виноробнею Шато Чизай та дегустація вин.

Відтак дівчата забирали свої неймовірні роботи, створені у кольорах природи (і трошки у барвах вина), сповнені враженнями і натхненням.

Олеся Смирнова розповідає:

«Fluid art – це абстрактний живопис рідкими матеріалами. Для мене це захоплююча подорож до себе з непередбачуваним фіналом. Так чи інакше, але на рівні підсвідомості й інтуїції ми обираємо композицію, лінії, об’єми і напрямки, які відображають нас в цей момент. Але рідина – субстанція стихійна і неконтрольована. Тому у висновку ми отримуємо сюрприз – візерунки, ефекти і переходи, які створила фізика і магія з-під нашої руки.

Маю надію, що мої майстер-класи – це глибоке пірнання у творчий потік і ясність процесу. Це, як наперед побачити і передбачити те, чого не існує, або залишається непоміченим у безкінечній рутині. Зовсім не треба мати художні навики, щоб зайнятися арт-терапією.

Мої майстер-класи розкривають необмежені можливості: бачення, інтуїцію, фантазію. Вони дозволяють побути наодинці з собою.  І творити, творити, як в дитинстві – без правил і умов. І що найцікавіше – отримати дійсно мистецький шедевр.

Цю творчість потім можна нести з собою в кожен день, в сім‘ю і в роботу. Навіщо? Щоби бути щасливішими, звісно!».

Щоби отримати порцію щастя, звертайтеся до художниці, яка проводить майстер-класи, щоразу обираючи особливі локації та створюючи настрій натхнення.

А створене з натхненням вино Шато Чизай якнайкраще прикрасить ваші радісні моменти життя!