news-img

Опубліковано: 29.06.2018

Дошка закарпатських делікатесів

Дошка Закарпатських делікатесів розрахована на двох осіб. І не секрет, що Закарпатська кухня дуже м’ясна і поживна. Вона вібрала в себе кухні всіх сусідніх схіжно-європейських держав і народів, що проживали на цій території: угорську, німецьку, чеську, словацьку, єврейську, румунську та кухню гуцулів, лемків та бойків.

Раз на рік в сусідньому селі Геча проходить фестиваль м’ясників, що угорською називаються Гентеші. Багато гостей приїздять на цей фестиваль, щоб поїсти свіжини. Завдяки нашій фермі, у Вас є можливість скуштувати страви Гентешів протягом всього року.

До складу цього асорті входить кілька видів м‘ясних закусок тільки власного виробництва! А саме – гурка, пікниця, купати, підчеревина та картопля по-селянськи із салом. І звичайно ж, добре вино покращить настрій під таку шикарну страву. Рекомендуємо унікальний Айсвайн!

avatar

Федір Шандор

Професор, Президент регіональної туристичної асоціації Закарпаття

Дружня компанія чи велика група – дозвілля з келихом смачного вина запам’ятається як свято. А як ще можна провести час в Закарпатті на Берегівщині? Звичайно ж це відпочинок в термальному комплексі. Я вітаю лідерів в своїх галузях – Термальний комплекс та аквапарк Косино і Виноробну компанію Шато Чизай із тим, що вони поєднали свої зусилля і створили такий тур. Він включає збалансовану  оптимальну програму візиту вихідного дня – релакс для тіла в термальних водах, гастрономічний компонент, пізнавальний, і звичайно ж Закарпатське високоякісне вино для душі! Цей тур чудово підійде як одноденний компонент більш довгого візиту в Закарпаття, ба навіть як корпоратив на один день. Рекомендую, як професійний туризмознавець і професійний турист!

bottle

Ice Wine

Золота колекція

617 Грн

КУПИТИ