news-img

Опубліковано: 29.06.2018

Дошка закарпатських делікатесів

Дошка Закарпатських делікатесів розрахована на двох осіб. І не секрет, що Закарпатська кухня дуже м’ясна і поживна. Вона ввібрала в себе кухні всіх сусідніх східно-європейських держав і народів, що проживали на цій території: угорську, німецьку, чеську, словацьку, єврейську, румунську та кухню гуцулів, лемків і бойків.

Раз на рік селі Геча, що неподалік, проходить фестиваль м’ясників, які угорською називаються Гентеші. Багато гостей приїздять на цей фестиваль, щоб поїсти свіжини. Завдяки нашій фермі ви маєте можливість скуштувати страви Гентешів протягом всього року.

До складу цього асорті входить кілька видів м‘ясних закусок тільки власного виробництва! А саме – гурка, пікниця, купати, підчеревина та картопля по-селянськи з салом. І звичайно ж, добре вино покращить настрій під таку шикарну страву. Рекомендуємо Каберне!

avatar

Федір Шандор

Професор, Президент регіональної туристичної асоціації Закарпаття

Дружня компанія чи велика група – дозвілля з келихом смачного вина запам’ятається як свято. А як ще можна провести час в Закарпатті на Берегівщині? Звичайно ж це відпочинок в термальному комплексі. Я вітаю лідерів в своїх галузях – Термальний комплекс та аквапарк Косино і Виноробну компанію Шато Чизай із тим, що вони поєднали свої зусилля і створили такий тур. Він включає збалансовану  оптимальну програму візиту вихідного дня – релакс для тіла в термальних водах, гастрономічний компонент, пізнавальний, і звичайно ж Закарпатське високоякісне вино для душі! Цей тур чудово підійде як одноденний компонент більш довгого візиту в Закарпаття, ба навіть як корпоратив на один день. Рекомендую, як професійний туризмознавець і професійний турист!

bottle

Cabernet

Chateau Chizay

277 Грн

КУПИТИ