news-img

Опубліковано: 29.06.2018

Закарпатський Бограч

Боґрач – традиційна закарпатська страва, котру ми запозичили із національної угорської кухні. Це пікантний і густий суп, який ми готуємо на відкритому вогні із трьох видів м‘яса, овочів та зелені.

Насправді в Угорщині цю страву називають просто Гуляш, а в світовій кухні – Угорський гуляш. Якщо Гуляш приготувати в казані, то страва називається Боґрач-гуляш. Чому? Тому що Боґрач в перекладі і є – казанок.

В Закарпатті закріпилася коротка назва, просто Бограч, а також східно-угорський стиль приготування цієї страви. Окрім овочей, м’яса, червоної паприки та кмин, із цікавих інгердієнтів Ви відчуєте маленькі галушки – Чіпетке.

На сьогоднішній день Бограч можна зустріти практично в кожному ресторані та кафе Закарпаття. Мода на цю страву перейшла в інші великі міста України. Запрошуємо саме на наш Бограч і рекомендуємо хороше витримане Мерло до цієї колоритної страви!

avatar

Віталій Ковач

Відомий український сомельє

Рекомендую дегустації у Шато Чизай!

Щоразу, коли відвідую Закарпаття, заходжу в гості скуштувати вина цього цікавого виноробного комплексу. Варто використати можливість скуштувати вишукані вина там, де вони народилися, і відвідати Chateau Chizay. Якщо плануєте відпочинок у Закарпатті, обов’язково продегустуйте Черсегі та Розе Піно Нуар…

Пишаюсь, що в Україні є такі виноробні!

bottle

Cabernet Sauvignon

Витримані сухі вина

Грн

КУПИТИ