fbpx
news-img

Опубліковано: 29.06.2018

Закарпатський Бограч

Боґрач – традиційна закарпатська страва, котру ми запозичили із національної угорської кухні. Це пікантний і густий суп, який ми готуємо на відкритому вогні із трьох видів м‘яса, овочів та зелені.

Насправді в Угорщині цю страву називають просто Гуляш, а в світовій кухні – Угорський гуляш. Якщо Гуляш приготувати в казані, то страва називається Боґрач-гуляш. Чому? Тому що Боґрач в перекладі і є – казанок.

В Закарпатті закріпилася коротка назва, просто Бограч, а також східно-угорський стиль приготування цієї страви. Окрім овочей, м’яса, червоної паприки та кмин, із цікавих інгердієнтів Ви відчуєте маленькі галушки – Чіпетке.

На сьогоднішній день Бограч можна зустріти практично в кожному ресторані та кафе Закарпаття. Мода на цю страву перейшла в інші великі міста України. Запрошуємо саме на наш Бограч і рекомендуємо хороше витримане Мерло до цієї колоритної страви!

avatar

Віталій Ковач

Відомий український сомельє

Рекомендую дегустації у Шато Чизай!

Щоразу, коли відвідую Закарпаття, заходжу в гості скуштувати вина цього цікавого виноробного комплексу. Варто використати можливість скуштувати вишукані вина там, де вони народилися, і відвідати Chateau Chizay.

Якщо плануєте відпочинок у Закарпатті, обов’язково продегустуйте Черсегі та Розе Піно Нуар…

Пишаюсь, що в Україні є такі виноробні!

Бажаю успіху в роботі над тим, щоб про українські вина дізнався весь світ!

bottle

Cabernet Sauvignon

Витримані сухі вина

187 Грн

Купити вино

Подібні новини

news-archive Виноградні равлики по-Закарпатськи!

Ескарго з равликів – екзотика по-закарпатськи! Запікаємо їх із вершковим маслом та пармезаном, рекомендуємо в якості аппетайзеру перед основним прийомом їжі. Здавалося б, що це цілком запозичена страва, але не все так просто. На початку XIX століття Закарпаття входило до складу Австрійської імперії (задовго до зміни держави на Австро-Угорщину). За легендою, після поразки Наполеона, група […]

Детальніше
news-archive Чорні вареники з індичкою під соусом з білих грибів

Чорні вареники із індичкою та соусом із білих грибів – одна із улюблених закусок наших гостей. Ця страва цікава не тільки своїм виглядом, але й неперевершеним смаком! Тільки подумайте, який фьюжн – поєднати чорнила каракатиці із середземномор’я із смаком Закарпатських білих грибів! А соковита начинка із індички вносить остаточну і повну гармонію в смакові переживання […]

Детальніше
news-archive Дошка закарпатських делікатесів

Дошка Закарпатських делікатесів розрахована на двох осіб. І не секрет, що Закарпатська кухня дуже м’ясна і поживна. Вона вібрала в себе кухні всіх сусідніх схіжно-європейських держав і народів, що проживали на цій території: угорську, німецьку, чеську, словацьку, єврейську, румунську та кухню гуцулів, лемків та бойків. Раз на рік в сусідньому селі Геча проходить фестиваль м’ясників, […]

Детальніше