news-img

Опубліковано: 16.02.2021

З дубу, з металу і навіть зі скла. Які винні корки використовують у Шато Чизай – розповідає винороб Чиз

У виноробні Шато Чизай ми дбайливо ставимося до кожного етапу створення вина – від виноградної лози і до презентації. Увагу приділяємо також і закупорці пляшок. Класичний корок, закрутка screw cap або скляний Vinolok – через ці елементи, які досконало підібрані до вина, підкреслюємо його стиль і характер. Про пробки з коркового дубу винороб Чиз розповідав ТУТ. Тепер час поговорити про сучасні альтернативні способи закупорки вина.

 

Окрім класики, використовуємо і сучасні світові технології, котрі є трендами у виноробних країнах планети.

Так, першою в Україні виноробня Шато Чизай застосувала для вина закрутку screw cap. Алюмінієву закрутку зі спеціальною прокладкою Шато Чизай використовує з вересня 2017-го року.

Вона призначена для вин, які не потребують додаткової витримки в пляшці. Наприклад, закрутка особливо зручна для легких ароматних білих і рожевих, які є візитівками компанії. А загалом підходить для всіх вин, які дійшли до стадії повної готовності й уже наче “просять”: відкрийте, щоби скуштувати.

Screw cap відмінно захищає вино від окислення, зберігає його первісні смак та аромат, адже зовсім не пропускає кисню.

bottle

Rosé Pinot Noir

Chateau Chizay

179 Грн

КУПИТИ
news-img

 

 

 

Розвінчуємо міфи про способи закупорки вина! Звертаємо вашу увагу: попри поширену думку, закрутка не є ані дешевою, ані менш якісною, ніж класичний корок.

І, крім того, це зручно!

Використовуємо закрутки українського виробництва і нагадуємо, що screw cap популярна у виноробних країнах Нового Світу (Чилі, Австралія, Нова Зеландія, інші) та здобуває популярність серед виноробень Європи.

Окрім Черсегі, під screw cap Шато Чизай випускає білі вина Мушкотай, Ґевюрцтрамінер, Піно Блан, рожеве Піно Нуар, тощо, а ще лімітовану серію «Сакура Закарпаття» та вина «Фруктової Колекції».

Screw cap – трендова і комфортна закрутка – підкреслює стиль і характер цих легких вин.

Також, як виняток, під закруткою випустили і новинку – червоне вино популярного центрально-європейського сорту Блауфранкіш. Тепер порадіти келиху цього делікатного вина можна без штопора.

news-img

Продовжуючи знайомити українського споживача з закруткою screw cap, впровадили ще одну новацію. Це скляна пробка для алкоголю компанії Vinolok із Чехії.

Технологію Vinolok у світі використовують для преміальних напоїв. Пробка має вишуканий дизайн, підкреслює елегантність пляшки та промовляє про високу якість напою, закоркованого нею. Бездоганно зберігаючи аромат і смак вина, вона ще й практична та екологічна.

Пробку Vinolok у Шато Чизай використовують для двох вин лімітованої авторської лінійки Олега Скрипки «Країна Мрій», це біле Трамінер і рожеве Піно Нуар. Пробка відповідає концепції лінійки «Країна Мрій»: поєднання вина і мистецтва.

Філософія Шато Чизай – робити вина не тільки безкомпромісної якості, але й із власним характером. Знаємо: у виноробстві нема дрібниць. Кожна деталь повинна бути на своєму місці. Навіть якщо це просто те, чим закриваємо пляшку.

Працюємо, щоби ви мали радість, куштуючи українське вино світового рівня із Закарпаття!

З турботою, ваш винороб Чиз