news-img

Опубліковано: 22.12.2021

Яким був туризм у Шато Чизай у 2021-му і що в планах на 2022 рік?

Добігає кінця непростий 2021-й і час підбити підсумки. Цей рік, попри всі негаразди, пов’язані з пандемією, і негативні очікування, був у Шато Чизай дуже цікавим для розвитку туризму. Виноробня продовжила розвивати й цю сферу – приймати гостей і створювати уже популярні й нові атракції та події. Ми мріємо, щоби поняття «якісний і цікавий відпочинок на Закарпатті» у всіх туристів асоціювався з Шато Чизай. Для цього у нас є не тільки дегустації, екскурсії, Музей винороба Чиза, Винний тур, а й оригінальні турпродукти (наприклад, корпоративні тури), яких побільшало в 2021-му. Тож яким туризм у Шато Чизай був цьогоріч: не про все, але про важливе.

 

Керівниця напрямку Туризму компанії Шато Чизай Надія Семенець так говорить про 2021-й рік:

«Відверто, ми боялися, що туристичний сезон-2021 провалиться через пандемію та всі обмеження.

І, так, були довгі тижні, коли ми не приймали гостей через карантин.

Але, на щастя, бачимо, що за останні 2-3 роки сильна тенденція до популяризації такого благородного напою, як вино, в цьому беруть участь усі відповідальні винороби України, і це дає результати.

Нас це мотивує до ще більших старань, щоб українському вину бути».

bottle

Carpathian Sekt Chersegi

Carpathian Sekt

199 Грн

КУПИТИ
news-img

 

 

 

У 2021-му році в Шато приймали гостей з усієї України, і, хоч міжнародний туризм геть не такий, як у часи до covid-19, були й іноземні туристи, наприклад, з Австрії, Франції, Італії, країн Балтії та навіть Японії. До слова, віднедавна компанія експортує туди вино, що дуже тішить, адже в японців особливі та дуже серйозні підходи до справи.

Саме цьогоріч компанія запустила нові тури: скандинавська ходьба, йога, арт на виноградниках і великий музично-гастрономічний тур з Олегом Скрипкою «Країна Мрій» зі збором урожаю.

Одна з найбільших подій у 2021-му – Chizay Wine Run. Уже традиційне спортивне свято, забіг виноградниками, відбувся втретє, й історію його плануємо продовжити, а масштаб збільшити.

А ще наш міні-готель посеред виноградників «Chizay. Мала Гора» активно приймав гостей. І, звісно, ресторан бив усі рекорди популярності та дивував вишуканою світовою і локальною кухнею, що й продовжує робити на радість закарпатців і відвідувачів з інших регіонів і країн.

До речі, саме про те, як відкривати гостям Закарпаття через культуру вина і гастрономію, ми і говорили на семінарі «Бордо – Закарпаття», який провели в Шато наприкінці травня за участі провідних фахівців головного винного регіону Франції (та, певно, і всього світу).

Наймасштабнішою атракцією – 2021 стало Свято молодого вина в Шато Чизай, яке проводилося з дотриманням усіх протиепідемічних заходів. Через це воно не було таким масштабним, як у 2019-му році, але, сподіваюся, стало теплим, приємним і смачним для всіх, хто завітав.

Приємно, що всі наші зусилля та те, що гостям до вподоби відвідувати Шато Чизай, принесло нам низку нагород. Компанія отримала відзнаку Tripadvisor – Travellers Choice: увійшла в 10% найбільш рекомендованих туристичних об’єктів світу на провідній туристичній платформі.

Також пройшли сертифікацію однієї із найвпливовіших організацій світу з винного туризму і першими маємо честь представляти Україну серед найкращих світових виноробень на Winetourism.com.

 

Що ж до планів на 2022-й рік, то їх чимало і вони доволі амбітні.

По-перше, це стратегічні наміри. А саме розвивати культуру винного туризму, адже це може стати вирішальним для економічного і соціального розвитку всього Закарпаття.

Розвивати міжнародний туризм і відкривати Україну іноземцям через вино.

Компанія має намір просувати авіатури як новий, але перспективний сегмент туризму в Україні.  Хочемо продовжити розробку турпродукту для дітей (так, ми приймаємо і такі групи, і юним учасникам цікаво на виноробні, у Музеї і, звісно, смакує виноградний сік), це буде Квест із Виноробом Чизом. Ще є задумки, але поки це секрет.

news-img

Надія Семенець розповідає: 

«Багато туристичних груп залишились з нами. І, що є великим позитивом, ми знайшли нових шанувальників як серед туркомпаній, так й індивідуальних туристів. І, наприклад, у серпні, коли Закарпаття «відкрилося», ми зустрічали ну дуже багато гостей і раділи сотням щасливих усмішок. Цей рік, попри все – прорив у нашій галузі, це багато емоцій, але й багато питань та багато викликів.

І, так, перед нами – багато роботи. Ми змогли взяти участь у туристичній виставці у Львові восени, де знову знайшли своїх прихильників і нові зв’язки. Активно працювали в спілці «Дорога вина та смаку Закарпаття»

Що головне, завдяки розвитку еногастрономічного потенціалу Закарпаття цього року ми створюємо нову історію разом з усіма українцями. А це – шлях до визнання регіону як бренду на кшталт регіону Бордо у Франції. Французи йшли до свого успіху 25 років. У нас все попереду, бо маємо хороший потенціал, хорошу команду, а головне – найякісніший продукт і любов до своєї справи. Тож 2022-й рік буде цікавим!».

Виноробня Шато Чизай відкрита на екскурсії і дегустації щодня, й у святкові дати також. Просимо обов’язково бронювати візит завчасно за номером +38 067 322 99 10 (також Viber).

Ми вам раді, дбаємо про вас, у нас безпечно, що підтверджує й міжнародна відзнака Safe Travels та, звісно, наша щира турбота.