news-img

Опубліковано: 01.10.2021

Збирати виноград і пити вино з Олегом Скрипкою: перший тур «Країна Мрій»

Тур як мрія! Так, нам це вдалося! Команда Шато Чизай і Олег Скрипка втілили давню мрію – запросили гостей в ексклюзивний відпочинок на Закарпатті: гастрономічно-музичний винний тур «Країна Мрій». Він пройшов саме в той час, коли на плантаціях Шато Чизай триває збір винограду, що додало унікальних вражень гостям.⠀

 

Учасники з усієї України якісно та цікаво відпочивали, знайомлячись із Закарпаттям і народженим тут вином.

Гості відвідали Термальні купальні «Косино» та замок «Паланок», смакували закарпатською кухнею, збирали виноград разом з зіркою, дізнавалися багато про виноробство з перших рук, чавили стиглі ягоди, куштували свіжий сік, і, звісно, дегустували вино «Країна Мрій» з його автором.

Авжеж, не обійшлося без музики! Сюрпризом стала участь у музичному обіді серед виноградників відомого в світі віртуоза Василя Попадюка. Під звуки його скрипки пісня Олега Скрипки «Країна Мрій» на виноградниках Шато Чизай звучала особливо.

bottle

«Країна Мрій» Rosé Pinot Noir

Країна Мрій

317 Грн

КУПИТИ
news-img

 

 

 

Смачні й яскраві враження та щасливі усмішки – скарбнички емоцій гостей «Країни Мрій» наповнилася так само по вінця, як і ящики, в які вони власноруч збирали виноград в урочищі Мала Гора.

«Робота з виноградною лозою – величезне задоволення!», – каже Олеся, а пані Ярослава, також гостя з Полтавщини, додає: «Тепер розумієш смак вина ще краще. Усвідомлюєш всю його цінність, адже за ним стоїть так багато роботи!».

«Шато Чизай став для мене відкриттям. Я бував на виноградниках в Італії, і тут, на пагорбах Малої Гори, мав дежавю, ці краєвиди нагадали Тоскану. Радію, що ідею такого туру втілили в Україні!», – розповідає Євген, який приїхав у тур «Країна Мрій» з Житомира.

Ділиться емоціями й Олег Скрипка:

«Маю велику радість бачити, з яким захопленням гості куштують вино, збирають виноград і як охоче та з цікавістю сприймають всю інформацію про виноробство!

Це вже «наші люди», люди, які запалені культурою вина. І саме вони розповідатимуть своїм друзям про враження, і – про виноробство в Україні! Розкажуть, як гарно на Закарпатті, які тут виноградники, як професійно і наскільки з душею тут створюють вино, яке це вино смачне

Так, це ще один крок до того, щоби українське вино було популярне в Україні, щоби українці повірили в українське вино. Та й щоби гості і з-за кордону приїздили до нас куштувати, і казали: «Так, в українців класне вино!». Вірю, що так і буде!

І, сподіваюся, тур «Країна Мрій» стане нашою гарною традицією!».

news-img

 

Компанія Шато Чизай і особисто Олег Скрипка вдячні всім, хто побував у «Країні Мрій», радіємо кожній вашій усмішці і сподіваємося на наступні зустрічі!

Мелодія, миті та емоції туру «Країна Мрій» – у нашому відео.

Про туристичні пропозиції Шато Чизай детально тут:

https://chizay.com/tours/

Щодо екскурсій, дегустацій, організації особливого дозвілля звертайтеся:

+38 067 322 99 10

tourism@chizay.com

Працюємо, щоби ви мали радість!