news-img

Опубліковано: 22.11.2021

Молоде вино прибуло! Як у Шато Чизай відкривали першу бочку з вином врожаю-2021

Молоде вино прибуло! Так за давньою європейською традицією вітають вино нового врожаю. У Шато Чизай Свято молодого вина, коли відбувається урочисте відкриття першої бочки – очікувана подія. Як це було? Колоритно, смачно, весело!

 

Свято молодого вина в Шато Чизай провели в форматі Дня відкритих дверей. Протягом усього дня зустрічали гостей на екскурсії і дегустації, а тим часом очікували на урочисте прибуття молодого вина.

Уже за традицією – яскраво й святково бочки привозять на ошатних кінних упряжках, які прямують звідти, де і починається вино – з виноградників Шато Чизай.

bottle

Молоде Вино CHERSEGI 2021

Молоде Вино 2021

157 Грн

КУПИТИ
news-img

 

 

 

Відкрив свято засновник Шато Чизай Геннадій Гутман, який привітав усю команду виноробні, подякував за роботу та запросив директора з виноградарства Геннадія Вачилю відкрити бочку з молодим вином.

Перший глек за давнім звичаєм дістався землі та винограду – так традиційно віддають шану природі та лозі за врожай і вино.

Участь у церемонії взяли й представники влади: голови Закарпатської облдержадміністрації та міської громади Берегова, для яких Свято молодого вина таке ж приємне дійство, як і для всіх закарпатців, берегівчан і гостей краю.

Відтак команда Шато Чизай пригощала молодим вином усіх гостей. Погодьтеся, коли у ваш келих наливає особисто виноградар Іван Погориляк або головний винороб Золтан Удваргельї та всі інші, хто причетний до створення легендарного вина Закарпаття – смакує особливо.

news-img

 

А під келих ароматного вина має бути й смачна їжа! Свято було із закарпатським характером, тож прикрасили його саме локальні продукти. Фудкорт і ярмарок створили учасники Дороги вина та смаку Закарпаття – найкращі виробники регіону, які представили місцеві страви, напої, сири, м’ясні делікатеси, мед, солодощі.

Своє ремесло презентував бондар Ласло Арпад, який просто на святі на очах гостей створив бочку для вина. Колориту та емоцій додали фольклорні колективи Берегівщини. Для гостей з-за меж Закарпаття цікавим був майстер-клас із танцювання чардашу, а деяким народним пісням підспівували чи не всі.

Головна ж окраса дійства – усміхнені гості. Адже спілкування й гарні емоції – найцінніші скарби. Команда Шато Чизай щаслива, що вдалося подарувати радість і сердечно дякує всім учасникам і гостям Свята молодого вина.

Чекаємо на нові зустрічі ще раніше, ніж візьмемося організовувати Свято-2022. І, будь ласка, вже плануйте візит у листопаді на молоде вино в Шато Чизай!