news-img

Опубліковано: 21.02.2024

Wine of Ukraine – у Парижі! Українські вина представили на Wine Paris and Vineexpo Paris

Wine Paris and Vineexpo Paris – масштабна виставка та місце взаємодії світової спільноти фахівців, які працюють з вином, проходить під егідою президента Франції Еммануеля Макрона. Завдяки зусиллям Корпорації «Укрвинпром» та за підтримки міжнародних партнерів, українське виноробство й власне українське вино уже вдруге презентують на цьому форумі. «Зіркою» українського стенду знову стало марочне десертне вино Шато Чизай «Троянда Карпат».

 

 

Щороку Wine Paris and Vineexpo Paris збирає більше 4 тисяч учасників із 48 країн, відвідують виставку близько 40 тисяч гостей із 155 країн, серед яких як цінителі вина, так і професіонали галузі: винороби, сомельє, винні експерти, дистриб’ютори, ресторатори, журналісти.

bottle

Троянда Карпат

Золота колекція

677 Грн

КУПИТИ
news-img

 

 

 

«Укрвинпром» на стенді Wine of Ukraine представляв компанії, які презентують виноробство України у центрі культури вина – La Cité du Vin. Уже другий рік поспіль вина Шато Чизай обрані амбасадорами галузі в головному музеї вина в світі у Бордо.

Крім власне вин-амбасадорів, гості виставки могли продегустувати всі основні стилі вин від українських виноробів.

Відзначали майстерну роботу з європейськими сортами та загалом високу якість, особливо цікавилися рідкісними локальними сортами, зокрема нашими Черсегі і Фурмінт.

Відвідали стенд Wine of Ukraine і партнери з Фонду культури та цивілізації вина (який курує La Cité du Vin), і підкреслили зростання уваги до вин України, зокрема, і завдяки проєкту вин-амбасадорів.

Ще більше додає оптимізму та засвідчує успіх національного бренду Wine of Ukraine те, що за підсумками виставки надійшли запити від іноземних дистриб’юторів на партнерство стосовно імпорту вин України до Європи.

news-img

Нагадуємо, вина компанії Шато Чизай у 2022 і 2023 роках обрані амбасадорами виноробства України в La Cité du Vin.

Національну галузь там представляють особливі наші позиції – ігристе брют Carpathian Sekt Chersegi та солодке вино з ботритизованого винограду пізнього збору Furmint Late Harvest.

А також, звісно, марочне десертне біле вино «Троянда Карпат», створене за рецептом закарпатських виноробів 1959 року.

Щоби відродити цю легенду українського виноробства, компанія Шато Чизай у 2006 році заклала власні виноградники сорту Трамінер рожевий.

Сьогодні «Троянда Карпат» – одне з найвідоміших та найтитулованіших вин України, яке часто представляє нашу державу за кордоном.

До слова, торік вперше в історії вин України «Троянда Карпат» отримала Платинову медаль конкурсу в Японії Japan Wine Challenge.