news-img

Опубліковано: 10.01.2024

Медалі з Японії – винам із Закарпаття. Виноробня Шато Чизай здобула «платину» на конкурсі Japan Wine Challenge у Токіо

Початок року – час планувати подальші дії і водночас – привід згадати найяскравіші минулорічні досягнення. А надто, якщо вони справді радують і надихають. Як, наприклад, безпрецедентні для виноробства України нагороди – медалі міжнародного конкурсу Japan Wine Challenge. У Токіо оцінили особливе від Шато Чизай – нагороди отримали легендарна «Троянда Карпат» та ексклюзивне Черсегі.

 

 

Уперше українська виноробня – компанія Шато Чизай – взяла участь у конкурсі Japan Wine Challenge.

Це професійне змагання вин є суворим і престижним.

Japan Wine Challenge пройшов у 26-й раз, він є найстарішим конкурсом вина в Азії.

 

bottle

Троянда Карпат

Золота колекція

677 Грн

КУПИТИ
news-img

 

 

 

У 2023 р. участь взяли більше 1200 вин із 29 країн світу.

Міжнародне журі оцінювало за методом наосліп, тобто, максимально об’єктивно і безпристрасно.

Обидва вина, представлені Шато Чизай, отримали нагороди:

🌟 Марочне десертне біле вино «Троянда Карпат» – Платинова медаль

🌟 Сухе біле вино Chersegi – Бронзова медаль

А оскільки на Japan Wine Challenge є традиція обирати найкращі національні вина, «Троянда Карпат» дістала і диплом JWC Award for Best Ukraine Wine.

Відзнаки тим паче важливі і приємні, якщо врахувати: сам ринок Японії – надзвичайно вимогливий, країна перебуває на високому рівні розвитку і там дуже прискіпливо ставляться до якості продуктів і майстерності виробників.

Організатори конкурсу акцентують:

«Фокусом Japan Wine Challenge залишається розвиток обізнаності споживачів/любителів вина та розуміння вин, що призводить до постійного збільшення продажів якісних вин на цьому дуже вимогливому ринку.

Експортери, імпортери та представники торгівлі можуть оцінити медалі конкурсу, які справді підтверджують, що нагороджене вино визнано хорошим вибором для японських споживачів.

Ми допомагаємо виноробам-переможцям розвивати попит на їхні вина в Японії та в усьому світі».

Варто зазначити, що на Japan Wine Challenge – 2023 було вручено тільки 21 платинову медаль, і така висока нагорода для «Троянди Карпат» – це справжній світовий успіх.

Нагорода конкурсу вчергове підтвердили найвищий рівень виноробні Закарпаття. Зокрема і винятковість «Троянди Карпат». Яка, до слова, є й амбасадором виноробства України у Центрі культури вина La Cité du Vin у французькому Бордо.

Компанія Шато Чизай експортує вина до Японії із 2020 року та для представлення в цій країні здійснила низку експертиз і довела якість продукції, засвідчила свої можливості та потенціал найвищого рівня.

Дуже цінуємо співпрацю з Японією загалом, з амбасадою України в Токіо та з компанією Pioneer, імпортерами вин України до Японії. Це дуже важлива для нас взаємодія.

Pioneer презентує українські вина як частину неповторної культури нашої країни, її самобутності.

А з початком повномасштабного вторгнення росії до України партнери не тільки висловили беззаперечну підтримку, а й організували гуманітарну допомогу для уражених регіонів.

Дякуємо та пишаємося дружбою! І, згадуючи тепле спілкування на Закарпатті, мріємо знову зустрітися в Шато за келихом українського…