news-img

Опубліковано: 17.11.2020

Туристична карта виноградника Мала Гора

Виноградник Шато Чизай в урочищі Мала Гора – унікальний мікротеруар Закарпаття. Виноград для найцінніших вин Шато Чизай зростає саме тут. 70 гектарів – це добірні лози сортів Черсегі Фюсереш, Трамінер Рожевий, Ґевюрцтрамінер, Мускат Оттонель, Рислінг Рейнський, Совіньйон Блан, Каберне Фран, Каберне Совіньйон, Піно Нуар та інших. Найкрасивіші виноградники України – саме так називають Малу Гору, що поблизу Берегова. Прогулянка виноградниками щоразу дивує і радує туристів, які приїхали на Винний тур у Шато Чизай. Найвідоміший виноградний масив Закарпаття готовий до знайомства: створена туристична карта виноградника Мала Гора. Відвідайте виноробню Шато Чизай!

Так, це не тільки плантація для вирощування сировини, з якої створюють вина Шато Чизай, а й гордість Закарпаття і туристичний об’єкт. Виноробня облаштувала Туристичні маршрути винороба Чиза, які ведуть до верхньої альтанки.

Дорога пролягає мальовничими пагорбами. Під час прогулянки Туристичним маршрутом винороба Чиза гості знайомляться з різними сортами винограду, милуються краєвидами, насолоджуються спілкуванням з природою.

Виноградники Малої Гори є місцем проведення забігів Chizay Wine Run, історія яких розпочалася у 2019 році.

Тут прокладений перший в Україні маршрут для скандинавської ходи серед виноградників. Пагорби підходять і для велосипедних прогулянок.

Це оригінальне місце для мистецьких подій. Та ідеальна локація для фотосесій!

bottle

Chersegi

Chateau Chizay

179 Грн

КУПИТИ