news-img

Опубліковано: 18.08.2020

7 причин відвідати Шато Чизай

Ви ж знаєте, що виноробня Шато Чизай не тільки виготовляє українське вино світового рівня із Закарпаття? Ми ж іще туристичний об’єкт і радо приймаємо гостей. Винний туризм – світовий тренд, а винний тур – задоволення! А доки з перетином кордонів не все так просто, українці охоче досліджують найгарніші куточки своєї держави. Шато Чизай – точно серед них. Кличемо в гості!

Є багато причин відвідати Шато Чизай!

Згадаймо про 7 із них:

1 . Справжнє Шато. Це «маєток серед виноградників» з французької. Ми надихалися виноробнями Європи. І цей настрій відчутний у кожній деталі нашої виноробні, збудованої в урочищі Чизай, де вино створюють століттями.

2. Найкрасивіші виноградники України. Наші плантації – 272 гектари – нічим не поступаються головним винним регіонам світу. Українська Тоскана, Український Прованс – так їх називають. Ми ж запрошуємо на Закарпаття!

3. Легендарне вино. Наша палітра різноманітна, цікава і створена з любов’ю. А деякі з вин унікальні для України. Окрім класичних Каберне, Піно Нуар, Рислінг, Мерло та ін. це Черсегі, Ґевюрцтрамінер, Блауфранкіш, Мушкотай, Фурмінт«Троянда Карпат» за рецептурою 1969-го року – легенда виноробства України.

bottle

Rosé Pinot Noir

Chateau Chizay

179 Грн

КУПИТИ
news-img

 

 

 

4. У нас приємно і смачно для всіх. Для компанії друзів, корпоративного відпочинку і для сімей. Діти люблять наш натуральний виноградний сік. А всі гості разом залюбки відвідують Музей винороба Чиза, де ми легко і цікаво розповідаємо про виноробство.

5. Відвідати Шато Чизай – зручно! Півгодини займе переїзд із транспортного центру Закарпаття – Мукачева – до Шато Чизай. Траса відремонтована! Є потрібна інфраструктура.

6. Історія, яка триває два тисячоліття. Вирощували виноград і створювали вино тут, на території сучасного Берегівського району, ще за часів Римської імперії. Дослідники кажуть, що найдавнішими виноробами тут могли бути і кельти. А вже в XV столітті вино з урочища Чизай було відоме в Європі.

7. Це ж Закарпаття! Чудові краєвиди, європейський настрій і щира гостинність. Якщо, відвідуючи Шато Чизай, ви маєте ще час і хочете наповнити його враженнями, ми порекомендуємо зручні і цікаві об’єкти: від готелів до дегустацій фермерських продуктів. І, звісно, окраса Берегівщини: термальні купальні!

news-img

Наша команда з радістю допоможе вам обрати свій формат для відпочинку з Шато Чизай.

Ознайомитися детально зручно у нашому розділі «Тури».

Будь ласка, бронюйте завчасно:

+38 050 432 05 25; tourism@chizay.com.

Звісно, ми дбаємо про те, щоби ваш візит був безпечним і комфортним, дотримуємося всіх вимог.

Нещодавно ми отримали міжнародну відзнаку Safe Travels, яка засвідчує, що Шато Чизай є відповідальним і безпечним об’єктом для туристів.

І, головне, – ми вам раді!