news-img

Опубліковано: 01.07.2020

Перші на Закарпатті. Виноробня Шато Чизай отримала міжнародну відзнаку про безпеку для туристів

Відпочивати слід приємно і безпечно – переконана виноробня із Закарпаття Шато Чизай, однією зі сфер діяльності якої є винний туризм. Те, що Шато Чизай – відповідальна компанія і об’єкт, де безпечний відпочинок для туристів є пріоритетом, засвідчили на міжнародному рівні.

Всесвітня Рада з подорожей та туризму (The World Travel & Tourism Council – WTTC) і Національна туристична організація України підтвердили статус виноробні Шато Чизай як безпечної для туристів.

Так, виноробна компанія Шато Чизай отримала відзнаку про дотримання протоколів безпечного туризму у рамках кампанії #ПодорожуйБезпечно (#safetravels).

Це перша така відзнака на Закарпатті й одна з перших в Україні. Звісно, вона ставить перед компанією велику відповідальність, яку Шато Чизай буде всіма силами виправдовувати.

Отже, Шато Чизай запрошує без сумнівів збиратися в гості на виноробню!

bottle

GewürzTraminer

Chateau Chizay

182 Грн

КУПИТИ
news-img

 

 

 

 

Екскурсії, дегустації і Винні тури доступні для замовлення для невеликих груп.

Прийом гостей, як і діяльність виноробні, відбувається з дотриманням усіх санітарних норм.

Працює унікальний Музей винороба Чиза, відкритий торік восени.

Гостинність, чудове вино і яскраві емоції – традиційні фірмові!

Особливо раді зустрічати родини, адже всі пропозиції підходять сім’ям з дітьми.

У Шато Чизай також нагадують, що триває робота зі створення Дороги вина та смаку Закарпаття. Так, засновано Асоціацію, яка опікуватиметься цим закарпатським еногастрономічним туристичним маршрутом. Громадську організацію очолив Анатолій Полосков, директор компанії Шато Чизай.

Зараз особливо важливо підтримувати місцеві ініціативи та відповідальних локальних виробників. До слова, представники туристичного сектору ініціювали флешмоб #МандруйУкраїною. Учасники під цим тегом виставляють у соцмережах фотографії з особливих локацій рідної держави та закликають відвідати ці місця. Закарпатські ж туристичні ентузіасти запровадили кампанію #оберітьЗакарпаття.

news-img

 

Закликаємо підтримати ці ідеї та розповідати про Україну і, зокрема, наш прекрасний край. А келих чудового вина, символу Закарпаття, та прогулянка найкрасивішими виноградниками України – плантаціями Малої Гори поблизу Берегова –  додадуть позитивних емоцій.

Замовляйте екскурсію, дегустацію і Винний тур: 050 432 05 25; 067 322 99 10!

Деталі про туристичні продукти Шато Чизай на сайті chizay.com у розділі «Тури».

ДОВІДКОВО. Кампанію «Подорожуй безпечно» Всесвітня Рада з Туризму і Подорожей та Національна туристична організація України запровадили для відновлення туристичного сектору і пом’якшення наслідків пандемії COVID-19. У рамках кампанії ввели особливу відзнаку «Подорожуй безпечно» (Safe travels), яку цього тижня отримала виноробня Шато Чизай.