news-img

Опубліковано: 27.08.2020

Запрошуємо в Будинок дегустацій Шато Чизай!

Ми не тільки створюємо найкраще вино! Винний туризм – також наша улюблена справа. Дегустація вина – подія, на якій туристи знайомляться з тим, як смакує Закарпаття. І відтепер у виноробному містечку Шато Чизай є Будинок дегустацій. Ласкаво просимо!

Будинок дегустацій Шато Чизай – це комплекс, який забезпечує весь потрібний сервіс для гостей. Всі зручності, гардероб, дегустаційна зала і конференц-зала: тут не тільки відбуваються дегустації вина, а також можна проводити семінари й інші заходи.

Будинок дегустацій має посвяту пам’яті сім’ї засновника Шато Чизай – Геннадія Гутмана. Дідусь і мати, Шандор і Серена Олбаум, навчили його любити рідну землю та віддаватися справі наповну, що Геннадій Йосипович і робить, створюючи вино, котрим варто пишатися.

Нагадуємо: у Шато Чизай можна замовити не тільки дегустацію. Чекаємо в гості навіть без неї. Проводимо екскурсії виноробнею, де розповідаємо про те, як створюють вино у світі й показуємо все найцікавіше.

bottle

Rosé Pinot Noir

Chateau Chizay

179 Грн

КУПИТИ
news-img

 

 

Мудрі люди кажуть: найкраще вино смакує там, де народилося. Тож радимо відвідати наш Будинок дегустацій і скуштувати благородне творіння природи і людської праці – вина Шато Чизай, які, до речі, виготовляємо тільки з власного винограду, який зростає на 272 гектарах найкращих мікротеруарів Закарпаття.

У Шато Чизай є дегустації стандартна з 8 позиціями вин, елітна тільки з ексклюзивними і витриманими винами та безалкогольна з виноградним соком.

Також запрошуємо відвідати Музей винороба Чиза. Музей історії і культури виноградарства та виноробства – унікальне місце в Україні. Ми створили інтерактивний Музей, насичений мультимедіа, щоби легко і цікаво розповідати про виноград і вино. До вподоби і маленьким, і великим туристам.

Обирайте своє дозвілля у нас і бронюйте завчасно: +38 050 432 05 25; tourism@chizay.com.

Завітайте в Шато Чизай! Ми вам раді!