news-img

Опубліковано: 14.06.2024

Штрудель з грушою

У світі десертів штрудель займає особливе місце, і в ресторані «Chizay. Мала Гора» ми пропонуємо вам скуштувати наш штрудель з грушою, який поєднує традиції, сучасні смаки та бездоганну якість.

Що робить наш штрудель особливим? Усе просто — ми готуємо його одразу після замовлення, прямо з-під ножа. Це означає, що ви отримаєте свіжий, ще теплий десерт, з ароматом свіжих груш і хрусткого тіста. Апетитно? Абсолютно! А – а

Подання штруделя з морозивом і карамельним соусом створює ідеальне поєднання текстур і смаків: теплий штрудель контрастує з прохолодою морозива, а карамельний соус додає ніжного солодкого відтінку.

Штрудель має багату історію, яка бере свій початок ще у ХІХ столітті. Цей десерт походить з Австрії, де його вперше почали готувати у Відні. Назва “штрудель” походить від німецького слова “Strudel”, що означає “вихор”, через закручену форму десерту.

Перший документований рецепт штруделя датується 1696 роком, знайдений у кулінарній книзі, що зберігається у Віденській міській бібліотеці. З того часу штрудель став популярним у всій Європі: поруч з Австрією це Угорщинаі, Чехія та Україна.

Штрудель готують із тонко розкатаного тіста. Цей процес вимагає майстерності та терпіння: тісто повинно бути еластичним і не рватися. Найпопулярніша начинка для штруделя – яблука з корицею, але варіанти можуть бути різними. У нашому ресторані ми пропонуємо штрудель з грушами, що надає десерту ніжного аромату і смаку.

У багатьох європейських родинах рецепт штруделя передається з покоління в покоління, стаючи частиною сімейних традицій. У нашому ресторані теж є свій рецепт і секрети приготування.

Штрудель відмінно смакуватиме з Піно Блан – ніжне напівсухе вино відмінно доповнить фруктовими нотками смачний десерт.

Наш штрудель з грушами, поданий з морозивом та карамельним соусом, чекає на вас у ресторані посеред виноградників. Нехай ваш візит до «Chizay. Мала Гора» стане незабутнім гастрономічним досвідом!

bottle

Pinot Blanc

Chateau Chizay

185 Грн

КУПИТИ