news-img

Опубліковано: 14.03.2024

«Винна» дипломатія. Українське вино – на виставці ProWein Dusseldorf

Шато Чизай на виставці ProWein Dusseldorf – три дні про вино, про українське вино! ProWein – головна міжнародна подія у сфері вина, що пройшла у німецькому Дюссельдорфі. Компанія Шато Чизай серед 17 українських виробників на стенді Wines of Ukraine представила всьому винному світу свої вина і міцні напої, а команда провела десятки зустрічей з чинними та потенційними міжнародними партнерами.

 

 

Єдиний національний стенд Wines of Ukraine викликав ажіотаж у відвідувачів масштабної виставки – винних експертів, трейдерів, імпортерів, журналістів із багатьох країн.

Кожну хвилину @prowein_tradefair ми знайомили з українським і закохували в українське, домовлялися про подальшу співпрацю й отримували професійні відгуки.

bottle

Троянда Карпат (червоне)

Золота колекція

677 Грн

КУПИТИ
news-img

 

 

Олександра Поліщук, віцепрезидентка компанії Шато Чизай із розвитку, розповідає:

«Щаслива відзначити, що українські вина дуже радісно сприймали на події. З того, що найбільше подобається як українським споживачам, так і міжнародним – авжеж, наші ігристі Carpathian Sekt, отримали багато компліментів брютам із сортів Черсегі та Блауфранкіш.

Привертають увагу витримані сухі червоні вина: так, ми привезли пару пляшок Pinоt Noir, що буде доступне незабаром (і яке ви вже довго чекаєте!), воно радує гостей, також виділяють і наше Cuvée (Кюве).

«Зірки» – Late Harvest Furmint і марочне десертне вино «Троянда Карпат», які представляють Україну як амбасадори в музеї «Місто вина» у французькому Бордо. Ці вина отримали дуже багато чудових відгуків, власне, вже мають визнання на міжнародній арені.

Також ми приймали вітання: наша велика новина, якою ми пишаємося – свіжі нагороди престижного конкурсу Mundus Vini, який пройшов тут, у Німеччині. Це «золото» для білої «Троянди Карпат» та «срібло» для новинки – червоної.

Що ще дивує іноземців, які відвідують наш стенд? Коньяк Закарпаття – відзначають багатий аромат і м’якість. Та, без сумніву – виноградний сік. Він вражає всіх, хто куштує, своїм натуральним смаком!».

Уперше гостем українського стенду був посол України в Німеччині – Олексій Макеєв, який підтвердив думку, що українське вино – також частина дипломатії в світі, адже знайомить із нашою землею, нашою культурою, Україною як державою талановитих і працьовитих людей, які створюють продукти світового рівня.

Щоразу ProWein Dusseldorf – це багато зустрічей із партнерами, з якими вже ведемо бізнес, але ще не бачилися особисто.

Так, мали нагоду поспілкуватися з професіоналами винного ринку: Італія, Швеція, Бельгія, Нідерланди, Польща, Ізраїль, США та, звісно, Німеччина – не повний перелік країн, з представниками яких контактували на виставці.

news-img

Окрема радість команди – зустрічі з давніми міжнародними партнерами, які вже стали друзями. А ще – з друзями-українцями, які зараз закордоном! Також наша команда зібрала багато контактів і сподіваємося розширити мапу присутності Шато Чизай в світі.

Нагадуємо, що наразі імпортуємо вина в 21 країну, серед яких, зокрема, Франція та Японія. Дуже приємно було вживу зустрітися з нашим другом паном Брюсом, який у США організував компанію «Vyno Ukrainy» й уже експортує продукцію Chateau Chizay до Америки.

Дякуємо організаторам, усім, хто підтримав! За чудовий національний стенд, що поєднав «збірну України з виноробства». Щира вдячність пані Ірині Шум, Генеральній консулці України у Дюссельдорфі за всебічну допомогу й таку особисту «включеність» у справу.

Звісно, подяка чудовій команді Wines of Ukraine: Вікторії Агромаковій, Світлані Цибак, Сергію Клімову, Вікторії Макаровій, а також винній експертці Тетяні Олевській та амбасадорці українського вина Євгенії Ніколайчук. Ви робите величезну справу із розвитку виноробства України та його просування у світі!

Вдячні кожному гостю, хто подарував увагу винам України, кожному теперішньому і майбутньому партнеру!

Подія ProWein Dusseldorf укотре довела: Україна – виноробна держава і частина світової культури вина.