news-img

Опубліковано: 26.02.2024

Медалі «чемпіонату світу з вина» – «Трояндам Карпат». Виноробня Шато Чизай виграла золото Mundus Vini

Це наче Чемпіонат світу з виноробства і ми отримали там дві медалі, зокрема «золото»! Дуже суворий і дуже престижний світовий конкурс вина Mundus Vini от щойно завершився та надіслав результати (відверто: ми відкривали мейл із пришвидшеним пульсом!). І маємо ну дуже приємні новини для виноробства України! Тріумфує вино “Троянда Карпат”!

 

 

Змагання пройшло в Німеччині вже в 34-й раз.

Цьогоріч 250 членів міжнародного журі із півсотні країн оцінювало за методом дегустації наосліп найкращі вина світу – від великих виноробних держав і до тих, хто тільки починає розвивати винну галузь.

І нарешті у Шато Чизай найвища нагорода!

bottle

Троянда Карпат (червоне)

Золота колекція

677 Грн

КУПИТИ
news-img

 

 

 

Легендарна «Троянда Карпат» отримала Золоту медаль: марочне десертне біле вино вінтажу 2021 року з витримкою 24 місяці здобуло 91 бал зі 100.

Це вино – візитівка українського виноробства. Компанія Шато Чизай відродила культове вино за рецептом 1959 року, для чого у 2006 році заклала власну плантацію винограду сорту Трамінер рожевий. «Троянда Карпат» – одне з найтитулованіших вин України, окраса міжнародних подій і амбасадор національного виноробства у світовому центрі культури вина La Cité du Vin у Бордо (Франція).

Не менш цікава та знакова друга нагорода – Срібна медаль (88 балів) для марочного десертного червоного вина «Троянда Карпат».

Ми створили нову «Троянду», надихаючись білою «зіркою» та надзвичайно вдалим врожаєм червоних сортів Каберне Совіньйон та Аліберне, й вони поєдналися в цій сміливій новинці. Вінтаж 2021 і 24 місяці витримки кожного вина поокремо. Нове вино Шато Чизай – про те, що легенда має тривати та розвиватися. А ще це розкішне вино – чудова ідея для подарунку!

news-img

Засновник і власник виноробні Шато Чизай Геннадій Гутман говорить:

«Без сумніву, всі досягнення України на міжнародних майданчиках дуже важливі. І ми щиро радіємо першому нашому «золоту» на престижному Mundus Vini. Це черговий успіх «Троянди Карпат», яка представляє у світі українське виноробство.Разом з тим, не менше радіємо і «сріблу». Адже це перша відзнака вину, яке ми представили тільки два місяці назад. Червона «Троянда Карпат» – оригінальна новинка, вино, створене як експеримент, творчий пошук. Щасливі, що вже є така поважна медаль, адже це – професійна оцінка нашій праці, нашій творчості. І це натхнення!

Вітаю команду, і передовсім виноградарів і виноробів. Це ваша перемога! Бути добру!»

10-12 березня Шато Чизай представить переможців Mundus Vini – обидві «Троянди Карпат» – та інші свої найкращі вина на одній із найбільших подій світу вина – масштабній виставці ProWein у Дюссельдорфі, де й відбудеться церемонія нагородження конкурсу.

Торік наша команда отримувала там дві Срібні медалі – для витриманих сухих червоних вин Merlot і Pinot Noir вінтажу 2018. А тепер їдемо і за «золотом»!

Приймаємо вітання. І закликаємо: пишаймося, цінуймо та обираймо українське!