news-img

Опубліковано: 09.01.2020

Просто додай тепла! Глінтвейн від Шато Чизай: смак затишку і радості

Гаряче вино зі спеціями здавна люблять у холодну пору в Європі. У різних країнах цей смачний напій, який відмінно зігріває, можна знайти під назвами glühwein (glühender wein), glögg, vin chaud, bischopswijn, glintwejn, grzaniec… Якщо ви шукаєте правильний рецепт Глінтвейну, то їх є  безліч.

Але, хоч способи приготування відрізняються,  основа – якісне червоне сухе вино. До речі, Глінтвейн не тільки дарує затишок: він ще й протидіє застуді завдяки користі натуральних складників.

Для того, аби зігріти і додати настрою, ми створили для вас міні-лінійку улюбленого зимового напою. Глінтвейн від Шато Чизай – це легко і приємно:

По-перше, готовий фірмовий Глінтвейн у пляшці. Просто додай тепла й налий у келихи!

По-друге, набір натуральних відбірних спецій для Глінтвейну в оксамитовому мішечку, до якого можна обрати пляшку улюбленого вина і приготувати свій найсмачніший Глінтвейн. Рецепт від виноробів Шато Чизай подаємо нижче.

По-третє, ексклюзивний набір: пляшка благородного Каберне і наш набір прянощів, які створені один для одного і для розкішного Глінтвейну. Це ще й гарний подарунок!

Приводів скуштувати ароматного Глінтвейну чимало: родинні посиденьки, веселий відпочинок з друзями, приємний час удвох біля каміна… Але чи потрібен привід, коли це не тільки смачно, а й корисно?

news-img

 

 

Усі наші Глінтвейни є в лімітованій кількості, тож просимо поквапитися із замовленням, яке зручно зробити ТУТ.

Традиційне для зими ароматне вино з прянощами подається підігрітим до температури  70֯  С. Глінтвейн має чудові тонізуючі властивості, бадьорить, додає оптимізму, допомагає подолати переохолодження і безсоння, протидіє застуді, чудово зігріває як тіло, так і душу. Найкращий та найсмачніший Глінтвейн – приготований власноруч або близькою людиною.

Розповідаємо, як зготувати найсмачніший Глінтвейн. У комплекті від Шато Чизай – червоне сухе вино Каберне, яке вважають найкращим для приготування Глінтвейну та наша улюблена комбінація спецій для заманливого аромату та елегантного смаку.

Рецепт Глінтвейну від виноробів Шато Чизай:

Спеції засипати у каструлю, залити склянкою води, довести суміш до кипіння. Зменшити вогонь до мінімуму і проварити ще пару хвилин. Дати відвару настоятися 10-15 хвилин, процідити.

Вино нагрівати на повільному вогні, додати відвар спецій і 3-4 столові ложки цукру або неароматного меду, добре перемішати і нагріти до 65-70֯ С. Зняти з вогню, можна дати трохи настоятись. Розлити по чашках і насолоджуватись ароматним Глінтвейном.

Пам’ятайте: Глінтвейн не можна доводити до кипіння!

При появі пари і перших бульбашок напій потрібно зняти з вогню.

news-img

Звісно, Глінтвейн можна приготувати по-різному. Пропонуємо три базові рецептури, основою для яких найкраще обрати червоне вино Chateau Chizay, наприклад, Каберне або Мерло.

Класичний глінтвейн

Червоне вино – 750 мл; вода – 100 мл; цукор – 1 столова ложка; тертий мускатний горіх – 1 щіпка; мелений імбир – 1 чайна ложка; гвоздика – 5 бутонів; кориця – 1 паличка (або половинка ч. л. меленої).

Змішати в каструлі спеції і додати воду. Довести суміш до кипіння, зняти з вогню. Настоювати 10 хвилин. Процідити відвар через ситечко або марлю. Додати в каструлю вино, відвар спецій і цукор. Нагріти на повільному вогні до 65-70° C. Накрити кришкою і дати настоятися 5-10 хвилин. Подавати гарячим у високих прозорих склянках або керамічних чашках, що утримують тепло.

Цитрусовий глінтвейн

Червоне вино – 750 мл; апельсин – 1/2 нарізати скибками; лимон – 1/2 нарізати скибками; гвоздика – 1 бутон; бадьян – 3 зірочки; мед або цукор – 2-3 ст. л.; кориця – 1 паличка (або пів чайної ложки меленої).

Змішати в каструлі спеції і додати апельсин та лимон. Додати в каструлю вино і цукор або мед. Нагріти на повільному вогні до 65-70° C. Накрити кришкою і дати настоятися 5-10 хвилин. Процідити та подавати гарячим у високих прозорих склянках або керамічних чашках, що утримують тепло. Можна прикрасити скибкою цитрусу.

Ягідний глінтвейн

Червоне вино – 750 мл; цукор або мед – 80 г; апельсин – 1шт; корінець свіжого імбиру – 3-5 см; родзинки – 1 жменя; кориця – 4 палички; кардамон – 10 коробочок; гвоздика – 7-8 бутонів; бадьян – 2-3 зірочки; заморожені ягоди – 150-200 г; ягідний лікер – 150 мл; яблуко – 1шт.

Зняти з апельсина цедру овочечисткою або терткою, вичавити сік. Яблуко нарізати шматочками, родзинки промити, очищений імбир нарізати на плястерки. Всі інгредієнти з’єднати у каструлі, поставити на невеликий вогонь і довести до температури 70º С. Зняти з плити, дати трохи настоятися і процідити в келихи. Прикрасити скибками яблука. Насолоджуватися!

Бажаємо, щоби вам завжди було смачно і тепло – з любов’ю, Шато Чизай