news-img

Опубліковано: 25.04.2024

Бочка добра – нова благодійна ініціатива від Шато Чизай

Для виноробні Шато Чизай благодійність завжди була важливою: ми робили це свідомо, серйозно та … мовчки. І продовжуємо це робити, але відчули – час запросити тих, хто з нами, хто нам довіряє, з ким маємо спільні цінності – творити добрі справи разом. Адже тільки разом ми можемо більше! І ми створили благодійну ініціативу «Бочка добра», ціль якої – підтримка дітей у дитячих будинках Закарпаття, їхні усмішки. А на цю ідею нас надихнули саме ви, гості Шато, які відвідують екскурсії та дегустації.

 

Як це сталося?

У нашому виноробному містечку є кілька локацій, де відвідувачі можуть побачити, сфотографувати та навіть відчути на дотик старовинний виноробний реманент.

Серед них і бочки, в яких винороби нашого краю чавили виноград, і деяким із таких вже більше століття.

В якийсь момент наші гості вирішили, що закинути в бочку купюру – гарна ідея: на удачу, от як кидають монетку в море чи фонтан.

Радіємо, що учасники екскурсій загадують бажання до нас повернутися!

bottle

Сік 0,5 л х 6 пляшок

Виноградний сік

642 Грн

КУПИТИ
news-img

 

 

 

Відповідь на питання «що ж робити з грішми, які залишають відвідувачі?» для нас безальтернативна – на добру справу! Від цього і народилася ідея – розширити можливості для благодійності, створити проєкт «Бочка добра», запросити долучатися всіх небайдужих.

Наша мета – подарувати радість дітям, які найбільше потребують уваги та підтримки: тим, які перебувають у дитячих будинках Закарпаття. Авжеж, зараз багато уваги і підтримки віддано Армії України, та малеча теж потребує уваги. А дитячі усмішки – найкращі квіти на нашій землі!

Ми вигадали зручний спосіб, як кожен, хто бажає взяти участь у благодійному проєкті, може долучитися. На нашому сайті створена спеціальна сторінка з можливістю донату за допомоги електронного платежу, буквально в пару кліків. Запрошуємо, будемо вдячні за участь, а також за коментарі про те, чи було вам зручно зробити свій внесок.

Найближчим часом ми зберемо та порахуємо всі гроші, які гості залишили в Шато, кинувши купюру у бочку (до слова, працює відеоспостереження з трансляцією на сайті). Доповімо про суму і на яку конкретно добру справу її витратимо. Хочемо порадувати дітей! Звісно, прозвітуємо в деталях. І робитимемо це щоразу.

Так само ми звітуватимемо про кожну гривню, отриману через сайт. Тож лишайте свої комфортні внески або в Бочці під час візиту, або донатьте онлайн – і спільно допомагатимемо діткам.

Нехай Бочка добра сповнюється!

Бути добру!