news-img

Опубліковано: 03.04.2024

«Вдячний за довіру!». Засновник Шато Чизай Геннадій Гутман отримав нагороду Міністерства оборони та став амбасадором Закарпаття

Відбулися дві знакові та приємні події, пов’язані з компанією Шато Чизай та особисто її засновником і власником Геннадієм Гутманом. Його відзначив Міністр оборони України Рустем Умеров за підтримку захисту держави. Також Геннадій Йосипович отримав почесний статус «Амбасадор Закарпаття».

 

 

Нагороду «За сприяння обороні» від імені Міністра оборони у стінах Закарпатської обласної військової адміністрації вручив її керівник Віктор Микита.

А 21 березня на сесії Закарпатської обласної ради Геннадій Гутман отримав звання «Амбасадор Закарпаття».

Представники влади області визначають амбасадорів Закарпаття як «лідерів думок, активних людей, котрі вже популяризують наш край та готові й надалі робити все для його розвитку, залучення інвестицій, підвищення привабливості, покращення економічної ситуації».

bottle

Carpathian Sekt Chersegi

Carpathian Sekt

199 Грн

КУПИТИ
news-img

 

 

 

«Геннадій Йосипович та його компанія підтримують ЗСУ з перших днів війни, яка почалася 2014 року, і продовжують це робити зараз.

У 2015 році організація «Шато Чизай», зайнявши принципову позицію, вийшла з ринку терористичної країни, не боячись фінансових втрат.

Завдяки професійному менеджменту закарпатська виноробня відкрила нові ринки Європи та Азії, забезпечивши економічне зростання і сталий розвиток тут, на Закарпатті.

Дякуємо компанії «Шато Чизай» та Геннадію Гутману за підтримку наших захисників», – зазначив голова Закарпатської ОВА Віктор Микита, вручаючи відзнаку від Міністерства оборони.

Голова обласної ради Роман Сарай акцентує:

«Ми переконані, що завдяки Амбасадорам Закарпатської області – матимемо насамперед активних лобістів у співпраці із закордонними партнерами у рамках різних проєктів тощо».

news-img

Геннадій Гутман так прокоментував свій новий статус:

«Вдячний за довіру! Відтепер я не тільки за фактом, а й офіційно є амбасадором Закарпаття. Цю почесну місію й відповідне посвідчення надали представники обласної влади після конкурсу.

Радію бути в одному колі з чудовими закарпатками і закарпатцями, та уродженцями регіону, які зараз живуть закордоном, але не втрачають зв’язок з рідним краєм, працюють для нього.

Як і раніше, робитиму все для Закарпаття, яке безмежно люблю і це не залежить від того, в якій точці світу перебуваю в певний момент. Адже працюю на розвиток економіки, туристичної привабливості, загалом успіху нашої області.

Закарпаття – перлина України, регіон з власним характером, і, впевнений, із неймовірним потенціалом.

Працюємо. Підтримуємо. Переможемо! Бути добру!».

Команда вітає Геннадія Йосиповича та радіє, що відзначено особистий внесок засновника Шато Чизай, який проявляється у розвитку виноградарської і виноробної галузі, виробництва, туризму, соціальних ініціативах для Закарпаття й України загалом, та, звісно, в підтримці оборони держави.