news-img

Опубліковано: 29.06.2018

Виноградні равлики по-Закарпатськи!

Ескарго з равликів – екзотика по-закарпатськи!
Запікаємо їх із вершковим маслом та пармезаном, рекомендуємо в якості аппетайзеру перед основним прийомом їжі.

Здавалося б, що це цілком запозичена страва, але не все так просто. На початку XIX століття Закарпаття входило до складу Австрійської імперії (задовго до зміни держави на Австро-Угорщину). За легендою, після поразки Наполеона, група полонених офіцерів із Франції прибула на вічне поселення на окраїну Австрійської імперії – Закарпаття. А точніше, в село в Турянській долині під назвоню Тур’я-Ремета, що на Ужгородщині.

З тих пір в Турянській долині, а тепер і практично всюди в Закарпатті, можна скуштувати Закарпатську страву – виноградні равлики або лягушачі лапки. Ця страва буде добре смакувати із нашим сухим автентичним Черсегі!

avatar

Федір Шандор

Професор, Президент регіональної туристичної асоціації Закарпаття

Дружня компанія чи велика група – дозвілля з келихом смачного вина запам’ятається як свято. А як ще можна провести час в Закарпатті на Берегівщині? Звичайно ж це відпочинок в термальному комплексі. Я вітаю лідерів в своїх галузях – Термальний комплекс та аквапарк Косино і Виноробну компанію Шато Чизай із тим, що вони поєднали свої зусилля і створили такий тур. Він включає збалансовану  оптимальну програму візиту вихідного дня – релакс для тіла в термальних водах, гастрономічний компонент, пізнавальний, і звичайно ж Закарпатське високоякісне вино для душі! Цей тур чудово підійде як одноденний компонент більш довгого візиту в Закарпаття, ба навіть як корпоратив на один день. Рекомендую, як професійний туризмознавець і професійний турист!

bottle

Chersegi

Chateau Chizay

179 Грн

КУПИТИ