Дороги вина та смаку України у Києві на презентації Boryspil magazine
news-img

Опубліковано: 31.12.2020

Дорогою вина та смаку … ближче до неба

У Києві на яскравому заході представили унікальні пілотні туристичні проєкти. Це Дороги вина та смаку України – Дорога вина та смаку Української Бессарабії й Дорога вина та смаку Закарпаття й особливі локальні продукти. Відбулася новорічна бранч-презентація зимового номера Boryspil magazine, вона була в авіаційному стилі, у рамках вечірки пройшов благодійний ярмарок. Звісно, гостей зацікавило закарпатське вино!

Особливий інтерес учасників викликали лоти Доріг вина та смаку України – героїв наступного номера журналу, це два пілотні національні проєкти з розвитку локальних виробництв і туризму.

Дорога вина та смаку Української Бессарабії надала кошик бессарабських смаколиків: сирів, м’ясних делікатесів, паштетів, спецій. Учасниця бессарабської Дороги, лідерка Slowfood Bessarabia Лариса Титикало презентувала авторську книгу “Кулінарна мандрівка Бессарабією”.

Апетитно і захоплююче презентувала обидві Дороги вина і смаку – Української Бессарабії та Закарпаття – Валерія Бондаренко, експертка проєкту ЄС “Підтримка розвитку системи географічних зазначень в Україні». Вона закликала слідувати гаслу «Смакуй українське», купувати продукцію місцевих виробників і так підтримувати малий та середній бізнес України.

bottle

Ice Wine

Ice Wine

563 Грн

Купити вино
news-img

 

 

 

Від Дороги вина та смаку Закарпаття виноробна компанія Шато Чизай презентувала три ексклюзивні позиції: подарунковий набір “Витримані вина” (Фурмінт і Мерло, які провели 9 місяців у бариках); ігристе вино Карпатський сект з локального сорту винограду Черсегі, яке стало відкриттям цього сезону; та знамените льодове вино Ice Wine із замерзлих на лозі ягід винограду Рислінгу Рейнського.

Нагадаємо,  Дорога вина та смаку Закарпаття, учасником якої є Шато Чизай – створений 2020-го року новий маршрут еногастрономічного туризму. Проєкт об’єднує сертифікованих виробників якісних товарів і послуг та покликаний розвивати Закарпаття.

Власниці лотів отримали і детальні карти Доріг, аби обрати маршрут для смачного відпочинку. Журнал Boryspil magazine, який зібрав гостей на це свято, у наступному році розповість про Дороги вина та смаку України, щоби зацікавити особливими локаціями і продуктами українських та іноземних мандрівників.