news-img

Опубліковано: 07.11.2023

Платинова медаль та 5 золотих! Міжнародний конкурс вин і міцних напоїв Wine & Spirits Ukraine Awards – черговий тріумф Шато Чизай

Міжнародний конкурс вин і міцних напоїв Wine & Spirits Ukraine Awards – 2023 приніс для виноробні Шато Чизай 6 найвищих нагород. Укотре увагу отримала легендарна «Троянда Карпат», ще – виноградні міцні напої, які є новинками, та дуже очікуваний реліз виноробні – ігристе вино за класичним методом шампанізації.

 

 

 

Усі приємні, та певні з них мають особливе значення. Які саме та чому – розповідає засновник виноробні Геннадій Гутман.

Платинова медаль та 5 золотих – такий результат у Шато Чизай на міжнародному конкурсі, що пройшов у Києві у листопаді 2023 року.

А своє нове ігристе класичного методу Шато Чизай уперше презентує на фестивалі українського вина на курорті Буковель, що стартує 17 листопада.

bottle

Троянда Карпат

Золота колекція

677 Грн

КУПИТИ
news-img

 

 

Платинова медаль Wine & Spirits Ukraine Awards 2023 року:

🏆 «Троянда Карпат» 2021 року врожаю

Золоті медалі:

🏆 Ігристе вино Carpathian Sekt Chersegi extra dry

🏆 Ігристе вино (класичний метод) Sekt Selection brut nature

🏆 Міцний виноградний напій Grape White Blend

🏆 Міцний виноградний напій Grape Gold Blend

🏆 Вишнева наливка Cherry

За гарною традицією високі, ба навіть найвищі бали конкурсу отримав кожен продукт, який представила на конкурс виноробня.

Засновник Шато Чизай Геннадій Гутман каже:

«Це велика радість – мати новий привід привітати команду і подякувати за результат. Спасибі виноградарям за відданість справі і працелюбність.

Велика подяка директору Дмитру Шолудьку, завідувачці лабораторії Інзі Лебідь, головному виноробу Золтану Удваргельї, технологу Олександру Василику також і за створення міцних напоїв-переможців.

До речі, нові нагороди, і зокрема «платина» для «Троянди Карпат», знову підтвердили якість і статус вин Шато Чизай, які обрані амбасадорами українського виноробства у головному музеї вина в світі La Cité du Vin (Бордо, Франція).

І маємо на цьому конкурсі особливу подію – вперше винесли на оцінку професіоналів ігристе, створене за класичною технологією шампанізації. Й одразу – золото.

Сьогодні на пляшках Sekt Selection ще нема етикетки, це абсолютна новинка і – абсолютно виняткова історія. Адже ми закладали перше наше «класичне» ігристе в пляшки 24 лютого 2022 року. Ще розповімо про це особливе вино. Coming soon.

А сьогодні вітаю свою команду і бажаю, щоби отримані перемоги надихали на нові звершення. Знаю, що вони будуть, і скоро.

Бути добру!» 💛💙