Стефан Баде про вино України: «Спершу виграти поєдинок вдома, щоби потім отримати великі колективні перемоги закордоном!» - Chateau Chizay
news-img

Опубліковано: 26.06.2020

Стефан Баде про вино України: «Спершу виграти поєдинок вдома, щоби потім отримати великі колективні перемоги закордоном!»

Так бачить шлях українських, зокрема закарпатських, виноробів Стефан Баде, професор університету регіону Бордо (Франція), експерт і викладач виноробства. Stephane Badet не один раз був в Україні і відвідував виноробню Шато Чизай. У своїй статті про виноробство на Закарпатті професор окреслює не тільки історію і сьогодення. Він говорить про перспективи. І у виробництві знакового для регіону продукту, і для туризму.

bottle

Pinot Noir 12 міс.

Витримані сухі вина

270 Грн

Купити вино

«Виноробня Шато Чизай, заснована у 1995 році Hugo Gutman, безперечно, є лідером і локомотивом. Маючи 272 га винограду, висадженого на чудових передгір’ях Карпат, Шато Чизай побудований на західній бізнес-моделі, що поєднує традиційні та міжнародні сорти винограду та сучасні вина, які вже присутні на великих світових конкурсів. За кілька років його творцю вдалося внести Закарпаття на світову винну карту. Шато Чизай стимулює місцеву економіку, розвиваючи амбітний проект винного туризму».

«Але, мабуть, найважче для закарпатських виробників буде переконати українських споживачів у новій якості місцевих вин. Закарпаття, прекрасний незнайомець Карпат у міжнародному масштабі, також страждає від нестачі відомості та іміджу на національному ринку України», – вважає Стефан Баде.