news-img

Опубліковано: 28.11.2019

Три бочки для броварів: як на Закарпатті вино і пиво подружилися

Конкурувати можна. А можна – дружити! І любов до Закарпаття та бажання творити якісні й особливі продукти народжують цікаві ідеї й оригінальні напої. Ось як подружилися Броварня Ципа і Шато Чизай! Вино з власним характером і крафтове пиво – що їх об’єднує? І до чого тут легендарна “Троянда Карпат”?

 

У Берегові відбулася незвична подія: зустріч виноробів і пивоварів. Мета – уперше створити колаборацію виробників ніби несумісних напоїв, аби виготовити дещо нове.

Винороби Шато Чизай передали пивоварам Гуцульської крафтової броварні «Ципа» три дубові бочки. У них протягом чотирьох років витримували легендарне десертне вино «Троянда Карпат». Тепер у цінних бариках витримають три види пива.

Це будуть «дикий гуцульський» ель, «золотий» ель й «імперський» стаут. Кожен матиме свій стиль і характер, і кожному бочка передасть частину аромату і смаку, які благородна «Троянда Карпат» залишила дубу.

bottle

Троянда Карпат

Золота колекція

677 Грн

КУПИТИ
news-img

 

 

 

«Це світовий тренд – стерти грані між різними продуктами і створити особливий крафт. Тут ми робимо таке вперше і, думаю, це буде дуже цікаво!», – каже власник броварні Олександр Шаталов.

Пивовари «Ципи» люблять експериментувати, роблять пиво з оригінальними складниками: наприклад, на дикій малині й пюре із манго, чим вражають цінителів.

Просто на щойно викочених із виносховища бочках броварі провели для виноробів дегустацію пива (певно, в Шато таке сталося вперше). А щоби приблизно змоделювати результат контакту пива із бочкою, до хмільного напою додали трохи «Троянди Карпат».

Засновник Шато Чизай Геннадій Гутман відзначив:

«Очікуємо гарний результат цікавої колаборації. Броварня позитивно дивує авторськими рецептами, радує бездоганною якістю і чудовим смаком, є взірцем закарпатського виробника.

Дружба пива «Ципа» і вина Шато Чизай логічна, адже обидві компаній мають спільні цілі: творити найкраще на радість людям».

news-img

 

Олександр Шаталов і головний пивовар броварні Юрій Гафіяк отримали від Шато Чизай особливий подарунок: ящик винограду Мерло.

Ці ягоди зібрали найпізніше, вони здобули максимум сонця для найкращого смаку. Виготовлена з винограду закваска стане основою одного з пив лінійки “«Ципа» на «Троянді»”.

Як кажуть броварі, дружба вина і пива символізує поєднання двох природних див Закарпаття: щедрого сонця Берегівщини та унікальної води Рахівщини (броварня розташована в гірському селі Кваси, що славиться природними джерелами).

“«Ципу» на «Троянді»” представлять до Великодня.