news-img

Опубліковано: 07.02.2020

«Троянда Карпат». Найромантичніше вино України

Цій зірці уже 61 рік! Сонце Закарпаття, особливий сорт винограду та майстерність виноробів народили знаменитість: десертне вино “Троянда Карпат”.

 

Так, рецептурі «Троянди Карпат» більше півстоліття. У 1959 році закарпатські винороби створили надзвичайне десертне вино. Основою для творчості став винятково солодкий врожай винограду Трамінер Рожевий – такий буває не щороку.

Винороби взялися за марочне, що означає щонайменше дворічну витримку в дубових бочках. Віднайшли складну, але вдалу технологію, яка забезпечує характерний казковий букет. Так народилася легенда на ім’я «Троянда Закарпаття». Для всіх, хто куштував, це аромат і смак, які впізнаєш одразу і які неможливо забути.

На жаль, свого часу випуск цього вина припинився. Але щоби відродити славну історію, винороби Шато Чизай зберегли і запатентували класичну рецептуру, назвавши вино «Троянда Карпат».

Про це розповідає засновник Шато Чизай Геннадій Гутман у відео.

bottle

Троянда Карпат

Золота колекція

677 Грн

КУПИТИ
news-img

 

 

 

Сьогодні це візитівка виноробні, Закарпаття, всієї України.

«Троянда Карпат» від Шато Чизай збирає колекцію нагород. Наприклад, найкраще вино Міжнародного дегустаційного конкурсу Wine&Spirits Ukraine Awards у 2018-му році. І золота медаль цього ж конкурсу у Києві у 2019-му році.

Звісно, «Троянда Карпат» представляє країну на міжнародних винних заходах.

5 лютого 2020 року вона була зіркою дегустації у Великій Британії, у Cambridge University Wine Society, де завершувала презентацію семи найкращих українських вин, ставши тією самою «вишенькою на торті».

А на гастровечорі найвідомішого сомельє України Віталія Ковача, який у лютому провів дегустацію коштовних імпортних вин, витриманих у бочках з-під бурбону, гості поставили «Троянду Карпат» на третє місце після вина всесвітньо відомої марки Mondavi.

news-img

І саме «Троянді Карпат» просто таки освідчився професор виноробства Стефан Баде – міжнародний експерт, викладач ELP з Бордо (Франція). Оцінюючи закарпатські вина під час семінару про досвід Франції у виноробстві, він розповів:

«Так, у мене з’явився фаворит серед закарпатських вин. Окрім Фурмінту, це, звісно, «Троянда Карпат». Я зваблений нею! Це не вино, а задоволення! Це як десерт, це та радість, яку ми отримуємо на смак.

Часом десертні вина бувають надто солодкі, а це вино – дуже багате. Його справжня ринкова ціна у винному бутику в Європі – усі 50 євро. Українським, закарпатським споживачам пощастило!».

І, так, щодня «Троянда Карпат» є найкращим сувеніром із Закарпаття, презентом тим, кого цінують, окрасою особливого вечора.

До речі, дуже романтичний подарунок – вишуканий букет у бокалі. І, думаючи подарувати розкішні квіти, чому б не обрати «Троянду Карпат»?