news-img

Опубліковано: 01.10.2021

Вперше в Україні! Вино Vegan-friendly від Шато Чизай – тепер офіційно!

Виноробня Шато Чизай отримала сертифікат про Vegan-friendly вино. Ми пройшли сертифікацію однієї із найвпливовіших організацій Vegan Society з Великої Британії й тепер офіційно стверджуємо: виготовляємо веганське вино і виноградний сік.

 

Шато Чизай – не тільки відомий виробник вин, які продаються по всьому світу, також ми втілюємо освітні, культурні та екологічні проєктами.

Один з прикладів – це  участь в ініціативі Porto Protocol, яка об’єднує уважні до довкілля виноградарські господарства світу).

І веган-сертифікація – черговий крок у стратегії розвитку Шато як відповідального сучасного підприємства, що відповідає світовим тенденціям.

Чимало виноробень світу підтверджують, що їхня продукція підходить для веганів, це тренд. В Україні сьогодні сертифіковані тільки сік і вина Кошерної колекції Chateau Chizay.

bottle

MOSCATO

Кошерні/Веган вина

199 Грн

КУПИТИ
news-img

 

 

 

Сертифікат Vegan-friendly означає, що на всіх етапах виготовлення не застосовують речовин тваринного походження.

Але ж вино виготовляють із винограду, це вегетаріанський та веганський продукт?! Слушно, але світ сучасного виноробства не такий простий. Коротко пояснимо, гаразд?

Вино – це продукт зброджування виноградного соку за допомоги дріжджів, і речовини тваринного походження, звісно, участі в цьому не беруть. Та ось на етапах підготовки вина до розливу в пляшки відбувається очищення, часом освітлення, адже в натуральному вині присутні рештки виноградної шкірочки, дріжджовий осад. Для очищення на виноробнях часом використовують білкові продукти – желатин, яєчний білок, казеїн. І хоча після фільтрації нічого цього в вині не лишається, сам факт використання неприпустимий для веганів.

Chateau Chizay у підготовці вина Кошерної колекції до бутилювання використовує натуральний освітлювач – мінерал природного походження, що відповідає веганським засадам.

news-img

Сертифікацію Vegan Society пройшли кошерний сік і вина Moscato, Cabernet Kosher, Merlot Kosher, Red Blend.

До слова, кошерний статус колекції вин і соку означає максимальний ступінь контролю за продуктом, його якістю, на всіх етапах виробництва.

Отже, якщо ви сповідуєте веганство – сміливо обирайте єдині українські Vegan-friendly вина і сік.

Для партнерів Шато Чизай – магазинів, ресторанів, готелів і кафе – це ще один аргумент замовляти продукцію закарпатської виноробні, адже веганство стає в Україні популярнішим, і запит на Vegan-friendly продукцію зростає.

Відтепер є й веганське вино України, народжене на Закарпатті!