news-img

Опубліковано: 01.10.2021

Трамінер: улюблений і різноманітний

Різноманітний і в кожному стилі цікавий – це про Трамінер. Один з улюблених сортів Шато Чизай, з якого ми створюємо кілька вин, кожне з яких має все, щоби бути вашим улюбленцем. Тож пропонуємо більше дізнатися про сорт винограду Трамінер Рожевий і вина від Шато Чизай із нього. А це біле сухе, ігристе Carpathian Sekt, Traminer десертне та легендарна «Троянда Карпат».

 

Трамінер Рожевий – старовинний сорт, дуже відомий у світі, особливо в Західній Європі. Найімовірніше, його створили шляхом селекції диких лоз, і нині він дуже поширений.

Прийнято вважати, що походить виноград з півночі Італії, з містечка Трамін. Але і Франція й Австрія сперечаються за честь бути батьківщиною цього винограду. А без жодних суперечок Трамінер – один із найцінніших сортів теруару Закарпаття.

Виноробня Шато Чизай посадила Трамінер Рожевий в урочищі Мала Гора, поблизу Берегова, у 2006 році. Винограду тут сподобалося і він радує не тільки врожаєм, а й якістю. Зокрема, добре набирає цукристість, і винороби можуть створити десертне вино. Так, наша знаменита «Троянда Карпат» за оригінальним рецептом 1959 року – саме із Трамінера Рожевого.

bottle

Traminer

Chateau Chizay

185 Грн

КУПИТИ
news-img

 

 

 

Керівниця відділу збуту виноробні Елеонора Лободюченко запрошує познайомитися і з сухим вином:  Traminer із лінійки Limited Edition.

«Перше враження – це візуальна оцінка: світлий колір із золотим блиском.

Друге – аромат. У ньому тони квітів і фруктів та нотки пелюсток чайної троянди.

І смак відповідає! Вишуканий, легкий і гармонійний. У ньому ви відчуєте трохи квітів і тропічних фруктів.

Наше сухе вино Трамінер – хороший варіант для приємного вечора і легкої вечері. Вдалими компаньйонами стануть м’які сири, овочі, морепродукти, риба.

Не забудьте завчасно охолодити вашу пляшку, щоби було ще смачніше!»

До слова, у палітрі Шато Чизай є й  вино з найближчого родича Трамінера Рожевого – Ґевюрцтрамінер.

news-img

 

Із Трамінеру Рожевого створюємо також нову «зірку» виноробні – напівсолодке ігристе вино Carpathian Sekt Traminer, а ще вино, яке може замінити десерт.

Отже, Карпатський Сект – звідки така назва? Сект – це ігристе вино походить корінням з Австро-Угорщини, з історією якої тісно пов’язане Закарпаття.

Тому ігристі вина Шато Чизай – новинку кінця 2020-го року – ми назвали Carpathian Sekt, аби відродити це ім’я для якісних ігристих вин регіону.

А історія нашого краю та його винної культури надихнула нас на це відео про Карпатський Сект.

Один із лінійки сектів – напівсолодке ігристе вино Трамінер. Ми називаємо його ідеальним вином для побачень. У смаку відчуєте екзотичні фрукти і прянощі, воно нагадувати вам про літо.

 

 

Десертний Трамінер від Шато Чизай – це чудовий дижестив, який вдало завершить вашу вечерю, доповнить десерт або навіть може його замінити.

Розкішний бурштиновий колір і спокуслива квітково-фруктова ароматика з виразними нотами чайної троянди – це перше враження.

У смаку помірна кислотність врівноважує натуральну солодкість (завдяки теруару Закарпаття, де виноград Трамінер Рожевий добре почувається, вино має високий рівень природного залишкового цукру).

Скуштувавши, насолодитеся медово-горіховими нотками та тонами карамелі, а відтак тривалим теплим післясмаком.

Як бачите, палітра вин сорту Трамінер у Шато Чизай надихає спробувати та знайти свій улюблений стиль.

Дякуємо, шо обираєте українське вино із Закарпаття!