news-img

Опубліковано: 23.10.2020

5 зірок! Вина Шато Чизай здобули 5 перемог за підсумками національної професійної дегустації корпорації «Укрвинпром»

Професійні експерти-дегустатори з усієї України та 111 зашифрованих взірців виноробної продукції, придбаної в торгових мережах – Центральна галузева дегустаційна комісія корпорації “Укрвинпром” протягом 21 і 22 жовтня оцінювала тихі й ігристі вина та міцні напої України. За підсумками визначають лауреатів відзнаки «Professional Choice Award 2020». Вина Трамінер, витримане Фурмінт, Блауфранкіш, «Закарпатський Кагор» і «Троянда Карпат» – 5 нових перемог вина Шато Чизай.

Зразки для дегустації комісія традиційно закуповує тільки в торгівельних мережах. Таким чином, фахівці з усієї України (технологи, професійні дегустатори, члени Асоціації сомельє України) оцінюють саме ту продукцію, яку купують українці для свого столу.

Оцінка відбувалася за 100-бальною системою, прийнятою у світі для професійних дегустацій.

111 взірців змагалися в 31 категорії: окрім власне вин (тихих та ігристих), ще кілька груп коньяків України і бренді, винні, медові, плодові міцні напої.

Оскільки дегустація відбувається «наосліп» – взірці перелиті до однакових пляшок та пронумеровані згідно з шифром – підсумки завжди інтригують. Водночас, результати оцінювання засвідчують високий рівень лідерів галузі.

bottle

Furmint

Витримані сухі вина

327 Грн

КУПИТИ
news-img

 

 

 

Один з найкращих результатів показала виноробна компанія Шато Чизай.

Найвищі бали і перші місця у своїх категоріях отримали 5 релізів, більшість з яких уже є «зірками» українського виноробства.

Це біле сухе вино з сорту Трамінер, витримане біле сухе вино Фурмінт, червоне напівсухе вино Блауфранкіш (новинка), марочне десертне вино «Троянда Карпат» і солодке червоне вино «Кагор Закарпатський».

Як після оголошення результатів розповів директор виноробні Шато Чизай Анатолій Полосков, компанія ставиться до оцінювання комісії «Укрвинпрому» як до однієї з найважливіших професійних подій в Україні.

«Тим паче приємно отримати такі результати, знаючи, на якому високому рівні відбувалося неупереджене оцінювання продукції спеціалістами. Раді бачити серед переможців і вітаємо з гарними результатами наших колег і друзів – виноробні «Шабо» і «Колоніст», інших колег.

Пишаємося успіхами  земляків, виробників із Закарпаття: ТМ «Тиса» (Ужгородський коньячний завод), і вітаємо перемогу «Першої Закарпатської Палинчарні», яка також отримала найвищі бали в своїй категорії.

Важливо, що перелік легальних якісних продуктів із Закарпаття зростає, що точно на користь регіону: це і розвиток економіки, і нові гості, які приїдуть до Закарпаття куштувати місцеві вина, напої і чудову закарпатську гастрономію».

news-img

Голова корпорації «Укрвинпром» Володимир Кучеренко підкреслив: професійне оцінювання довело, що український продукт має чудову якість і вартий бути обраним споживачами і національними, і закордонними.

«Формуємо якісний бренд вин України, зміцнюємо позиції України на світовій карті. Рекомендуємо споживати українське!».

Засновник компанії Шато Чизай Геннадій Гутман зазначив:

«Український виробник продовжує розвиватися в умовах жорсткої конкуренції з імпортом. Ми повинні вистояти і довести, що наш продукт не тільки не гірший за закордонний, а в багатьох випадках і перевершує його. І це ми доводимо щодня винами Шато Чизай. Тож – бути українському вину і бути добру!».