news-img

Опубліковано: 25.10.2022

Міцний, як українці, унікальний, як Закарпаття. Виноградний напій Grape White Blend отримав Золоту медаль національного конкурсу

Міцний виноградний напій від Шато Чизай Grape White Blend продовжує прикрашати ваші вечори та здобувати нагороди. Цієї осені це ІІІ Всеукраїнський професійний дегустаційний конкурс «Independent Craft – 2022», який присуджує премію «Ukrainian Craft Spirits Awards – 2022». У  Grape White Blend – Золота медаль (90,92 бали зі 100) з титулом «Сама елегантність».

 

І це закономірно: Grape White Blend міцністю 42% створюємо шляхом дистиляції високоякісного білого вина благородних локальних сортів Фурмінт та Черсегі.

Протягом 7 місяців відпочинку виноградний напій здобуває неповторну ароматичну-смакову гаму.

Результат – чистий, благородний, з тоном соковитої виноградної ягоди, нотами квітів і натяком на спеції.

Особливо сподобається тим, хто серед міцних вибирає напої з благородним виноградним характером, як-от грапа чи бренді.

bottle

GRAPE WHITE BLEND

Міцні напої

239 Грн

КУПИТИ
news-img

 

 

 

Власне, новинка 2020-го року тільки починає переможну ходу міжнародними конкурсами, доводячи новий стандарт якості для міцного локального виноградного алкоголю.

Серед нагород Grape White Blend:

Срібна медаль «Wine & Spirits Ukraine Awards 2020»;

Срібна медаль Odesa Wine Week 2021;

На національному конкурсі міцних напоїв «Independent Craft»:

Срібна медаль «Ukrainian Craft Spirits Awards – 2021» та Золота медаль «Ukrainian Craft Spirits Awards – 2022».

У конкурсі «Independent Craft – 2022» (співорганізатор Українська Академія дистиляції) були представлені 80 зразків українських міцних напоїв.

Оцінювала дегустаційна комісія, в складі якої сомельє з Асоціації сомельє України, представники спиртової галузі, науковці, технологи та ресторатори.

news-img

Сомельє Павло Мнухін розповідає про своє бачення характеру Grape White Blend:

«Я би протиставляв цей продукт горілці. Бо вона нейтральна, а наш напій ароматний.

Grape White Blend зроблений шляхом дистиляції, а не ректифікації. Тобто, він створюється як коньяк, а не як горілка. Це означає, що зберігає більше ароматичних поліфенолів та є більш індивідуальним і вдумливим.

На відміну від звичайного міцного, складна технологія створення Grape White Blend робить його яскравим. Відверто, технічно це майже коньяк, але не витриманий у дубі.

На противагу горілці, яку цінують за нейтральність, тут дають про себе знати та збагачують відчуття букети Фурмінта та Черсегі: дюшес, весняні квіти, білий перець…

Уже холодає, і ввечері так хочеться тепла від обіймів, кота, гарного дигестиву… Grape White Blend – ідеально, щоби прикрасити прохолодні вечори, позбавити стресу, зігріти та супроводити теплу бесіду».

 

Grape White Blend має м’який аромат з виноградним акцентом та дюшесними відтінками. Завдяки восьмиступеневій дистиляції повністю відсутня спиртуозність.

Смак легкий нейтральний з фруктовими відтінками. Посмак маслянистий, що додає йому тривалості.

Рекомендуємо як класичний дигестив або ж і супровід вечері.

Спробуйте в чистому вигляді охолодженим, або по-італійськи – caffè corretto: у порожню чашку з-під еспресо налити 15 грамів дистиляту та насолоджуватися ароматною гамою.

Замовляйте Grape White Blend для себе або в дарунок, тим паче, що є варіант в елегантному пакуванні в тубусі.

Дякуємо, що обираєте українське!