Закохати в закарпатське вино! Шато Чизай на фестивалях
news-img

Опубліковано: 19.09.2019

Закохати в Закарпатське! Шато Чизай представив вина на фестивалях у Києві і Харкові

Тисячі наповнених келихів, сотні відкоркованих пляшок і безліч усмішок радісних гостей! Виноробна компанія Шато Чизай 14 і 15 вересня знайомила зі своїми винами у найбільших містах країни: в Києві та Харкові, де пройшли масштабні фестивалі вина та їжі. Ціль: закохати гостей в закарпатське вино!

У Києві в просторі артзаводу «Платформа» відбувався фестиваль «Вулична їжа. Вино». Закарпатська виноробня була в числі небагатьох вітчизняних виробників – учасників свята, адже переважало на дійстві імпортне вино. І тим приємніша увага гостей до українського виробника: біля намету завжди були шанувальники і ті, хто лише знайомиться із брендом.

Чи можна виділити, які вина гостям подобалися найбільше? Ні, найцікавішим стало те, що в асортименті компанії кожен знаходив щось до смаку. Це й оригінальні вина Фруктової колекції, витончене розе з сорту Піно Нуар – краще рожеве вино вінтажу 2018 року, і вишукані сухі білі вина, які є візитівкою компанії – зокрема, місцеві сорти Фурмінт і Мушкотай.

Звісно, «зірками» стали і новинки: витриманий 18 місяців у дубовому барику Піно Нуар і оновлена лінійка червоних вин, включно з Мерло піврічної витримки. Здивував гостей унікальний Ice Wine – «льодове вино» з винограду сорту Рислінг, який відчув перший мороз, ще будучи на лозі. Як завжди, велика увага була до натурального виноградного соку від Шато Чизай, і не тільки у дітей.

 

bottle

Ice Wine

Ice Wine

563 Грн

Купити вино
news-img

 

 

 

«Вина створювали особливий настрій, підкреслюючи атмосферу свята, де були затишні і гарно оформлені локації. До намету Шато Чизай підходили як ті, хто прийшов на фестиваль відпочивати, так і обізнані з винною культурою, серед яких, до слова, багато молоді, адже якісне вино зараз у світовому тренді.

Також фестиваль не оминули спеціалісти винної сфери. А ще було багато іноземних гостей, які мали велику цікавість до нашого вина. Відгуки про те, що це українське вино справді світового рівня, і що в багатьох випадках воно більш цікаве і якісне за імпорт – надихає працювати ще завзятіше!», – розповідає керівниця департаменту маркетингу і розвитку Олександра Поліщук.

Одночасно команда Шато Чизай працювала у Харкові: на артзаводі «Механіка» відбувався Перший фестиваль вина, їжі та музики.

«Це перша наша подія в цьому місті і ми щасливі показати Харкову вина Закарпатського теруару. Для багатьох це повністю нове знайомство, але дуже щире та міцне із першого ковтка. Дуже приємно відчувати, що знайшли багато нових прихильників і довели в першій столиці, що українське вино варте поваги!», – говорить начальниця відділу дистрибуції Шато Чизай Олеся Спіцина.

Варто відзначити високий рівень організації фестивалю й насиченість програми, велику кількість подій. Що ж до вподобань гостей, то вони були так само різноманітні. З-поміж інших вин, Харків оцінив легендарну «Троянду Карпат». Багато симпатиків знайшов Авторський Кагор. А унікальне вино Черсегі з сорту угорської селекції, яким пишається Шато Чизай, стало відкриттям для місцевих поціновувачів.

news-img

 

Відкриттям свята була і сама провідна виноробня Закарпаття ! Від дизайну намету і пляшки й до фотографій з виноградників і території Шато Чизай – про все гості з цікавістю запитували і часом дивувалися, що в Україні є виробництво і водночас туристичний об’єкт такого рівня. Тож чекаємо харків’ян у гості на Закарпаття, аби переконалися не лише смаком вина, але і на власні очі!

Багато харків’ян запитували про відкриття в місті фірмового магазину, що справді засвідчує інтерес до українського вина, зокрема, вина Закарпатського теруару.

«Приємною новиною з фестивалю у Харкові стала перемога Олесі Спіциної в дегустації наосліп. Вона безпомилково впізнала всі вина, які були завданням конкурсу і отримала головний приз – поїздку в Азербайджан, у столицю Баку, на місцеву виноробню. Вітаємо нашу колегу із заслуженим виграшом і чекаємо в Шато Чизай з цікавими враженнями! Пишаюся командою!», – розповідає засновник компанії Геннадій Гутман.

Шато Чизай продовжує знайомити всю Україну, та і не тільки, із вином, народженим на Закарпатті. Готуємо для вас яскраві події! Тож варто стежити за нашими новинами.