fbpx
news-img

Опубліковано: 15.11.2023

Молоде вино – на День святого Мартина

У День святого Мартина, якого шанують на Закарпатті, і відзначаючи День виноградаря та винороба України, в Шато Чизай відкрили першу бочку молодого вина врожаю 2023 року. Звісно, Свято молодого вина зараз не на часі. Та ми віримо в краще. Й оголошуємо, що плануємо відзначити його наступного року саме у святомартинівські дні – разом з Європою. У келихах – молоде вино Черсегі, а у серцях – віра в Перемогу.

 

 

Виноробство – це завжди і про традиції. Ми у Шато Чизай обираємо поважати старі та створювати нові.

Кілька років тому започаткували Свято молодого вина в листопаді та, звісно, не відзначаємо його зараз.

Утім, зберігаємо звичай урочисто відкривати першу бочку, дякувати землі та лозі за врожай і людям за працю.

Цьогоріч робимо це за європейським звичаєм у День святого Мартина і до Дня виноградаря і винороба України.

bottle

Chersegi

Chateau Chizay

179 Грн

КУПИТИ
news-img

 

 

 

Відкрив першу бочку з вином головний винороб Золтан Удваргельї, який вважає цей рік і цей врожай історичним. Очікує дуже цікавих результатів сезону та гарних вин. Власне, над цим невтомно працює.

За давньою традицією в Шато здійснили ритуал подяки землі та лозі: окропили виноградні кущі молодим вином. Це зробив директор з виноградарства Геннадій Вачиля. Він називає сезон складним: «Це дуже непростий рік. Ми зосередили всі сили для захисту винограду, для збору врожаю. І впоралися. За що від серця дякую усій команді».

Комерційна директорка Шато Чизай Олеся Спіцина запрошує запам’ятати: наступне наше Свято молодого вина відбудеться у дату, наближену до Дня святого Мартина (це 11 листопада), коли, за європейськими звичаями, куштують перше вино і смакують страви із гуски у світлі символічних святомартинівських ліхтариків.

Керівниця напрямку туризму Ольга Рижко закликає всіх відвідати Шато Чизай для цікавих екскурсії і дегустацій, щоби пізнавати своє, українське. Відкриті щодня! Гарантує, що і в холодний сезон у Шато як завжди красиво, цікаво, затишно та смачно.