Вина Шато Чизай оцінювали на дегустаціях Асоціації сомельє України
news-img

Опубліковано: 16.04.2019

Професійна оцінка. Вина Шато Чизай – на дегустаціях Асоціації сомельє України

У Києві, Харкові, Одесі, Дніпропетровську і Львові відбулися дегустації вин компанії Шато Чизай для членів Асоціації сомельє України.

 

Своєрідний «тур» майже двом десяткам видів вин організували для того, аби на професійному рівні познайомити експертів із продукцією компанії, особливу увагу приділивши унікальним пропозиціям та новинкам.

Сомельє відзначили прогрес компанії, позитивні зміни і нові підходи, котрі помітні у винах Шато Чизай, – розповідає директор з продажів компанії Шато Чизай Олександр Мересій.

«Велику увагу і чудові відгуки мали наші особливі позиції: ті вина, які унікальні в своєму сегменті, і ті, аналогів яким нема в Україні. Сомельє наголосили: тепер можуть пропонувати такі вина туристам, яким цікаво скуштувати те, що відрізняється від знайомого і що можна знайти лише в нашій країні.

Що ще сподобалося? Загалом специфіка наших вин у плані теруарності. Цінний момент, адже у цьому й цікавість вина: порівнюєш різні регіони, помічаєш різницю, особливий характер, це своєрідне дослідження».

bottle

Cuvée (Кюве)

Витримані сухі вина

187 Грн

Купити вино
news-img

 

 

 

«Звісно, найбільш позитивно оцінили білі вина – «фірмові» для Закарпаття. Класичний Совіньйон, оригінальний Мушкотай, унікальний Черсегі та ще одна наша гордість, витриманий Фурмінт, сподобалися найбільше. Розе 2018-го року теж отримало дуже добрі відгуки.

Вразили й червоні, у першу чергу витримані, наприклад, наш авторський Кюве, а також сортовий Каберне: після витримки в дубовому баріку вони стали надзвичайно цікавими.

Однозначна позиція шановних сомельє Асоціації: вина Шато Чизай – це чудова продукція, яка може і має бути представлена у всіх закладах сегменту  HoReCa, а також у спеціалізованих магазинах, у тому числі закладах найвищої категорії.

Разом з нами колеги радіють, що якісний продукт може презентувати виноробну Україну якнайкраще».

 

news-img

 

«Колеги ставили багато питань, що стосуються також виноградарства і специфіки регіону, нашого теруару: від опадів і до експозиції насаджень винограду; цікавив мікроклімат і, звісно, технологічні нюанси, які дозволяють досягати такого високого ґатунку наших вин. Однозначно: це було цікаве і потрібне знайомство з вином і спілкування колег!», – каже Олександр Мересій.

З Асоціацією сомельє, учасники якої – це близько 130 професіоналів галузі найбільших міст України, домовилися про подальшу співпрацю з просування якісного закарпатського, українського вина та про подальші зустрічі і події.

Наступні кроки у рамках контактів з АСУ – проведення дегустацій для інших представників сфери вина в Україні та нові проекти. Адже популяризація якісного вітчизняного продукту, до яких належать і вина компанії Шато Чизай, сьогодні – гостра потреба. Тож слід допомагати споживачу відкривати українське вино: воно точно не гірше за закордонне, а ще й має наш рідний особливий характер, відтак – варте уваги і поваги.