news-img

Опубліковано: 12.03.2024

Коньяк Закарпаття. Як його оцінюють сомельє?

У січні 2024 року компанія Шато Чизай представила перший Коньяк Закарпаття. Це – очікувана новинка, початок нової історії виноробства Закарпаття та логічний крок у нашому розвитку. Адже торік ми запустили новий виробничий майданчик для створення виноградних міцних напоїв і напоїв за коньячною технологією. А тепер уже маємо відгуки справжніх профі виноробної сфери України! Тож що про наш перший коньяк кажуть експерти, досвідчені сомельє Іван Бачурін і Віталій Ковач?

 

 

Що ми робимо, коли запускаємо новий продукт?

Багато працюємо, щоби створити найкраще для вас.

Доводимо до досконалості.

Спілкуємося з вами, щоби розповісти, чим особлива новинка.

А ще ми щоразу звертаємося до спеціалістів з проханням професійно та незаангажовано оцінити.

bottle

Коньяк Закарпаття 5*

Коньяк Закарпаття

307 Грн

КУПИТИ
news-img

 

 

 

Іван Бачурін, президент Асоціації сомельє України, так оцінює новий напій від Шато Чизай:

«Аромат інтенсивний із вираженими тонами сухофруктів (південного характеру), обпаленої деревини, горіха та ванілі.

Смак сухий, середньотілий, плодового характеру, вершковий, навіть із нотами топленого молока! Посмак сухий, плодово-горіховий, навіть вершковий!

Висновок: виноградні спирти південного характеру, абсолютно зрілі, сухі та довгі.

Напій збалансований, має своє обличчя і характер, що трохи перегукується між Азіатськими (де в ароматі та смаку превалюють сухофрукти) та Хересними (де виразні горіхові ноти) бренді.

Важко припустити, що з ним буде з віком, але він зараз на піку! Дуже якісна робота з бочкою (про що свідчать, зокрема, відтінки топленого молока).

Коньяк Закарпаття дуже несподівано здивував та порадував!».

Нагадуємо: Коньяк Закарпаття має 5 «зірочок», це означає, що вік наймолодшого спирту у купажі як мінімум 5 років витримки.

Особливого характеру Коньяку додає додаткова витримка у бочках з-під авторських вин Шато Чизай.

news-img

 

Віталій Ковач, один із найвідоміших сомельє України, засновник школи сомельє та просвітник у сфері вина, так відгукується про новинку:

«Коньяк Закарпаття! Його поява для мене стала приємним сюрпризом!

Візуальне оформлення бездоганне. Стриманість, елегантність, теплі відтінки кольору, акцент на територію походження: Закарпаття.

Але звісно, мене як професіонала світу алкоголю, дуже цікавило, що всередині цієї пляшки! Я не дозволив собі його одразу відкрити, а вирішив зробити дегустацію наосліп усіх потенційних конкурентів і не тільки. Я підготував: Арманьяк, Коньяк, Бренді Іспанії, Молдови, Вірменії, Грузії та України…

І що я Вам скажу?! У винному світі ми це називаємо «гармонійний», це коли візуальна складова відповідає аромату, а аромат смаку! І тут відбулась ця магія!

Коли перше враження візуальної складової пляшки, підтвердило свій рівень якості своїм вмістом. Тут хочеться сказати всій команді Шато Чизай: «Браво!!!».

Це індивідуальний продукт, який точно не сплутаєте ні з чим. І захочете його повторно купляти аби дивувати ним друзів та знайомих!

Його багата ароматика – відображення безцінних дубових діжок з-під найкращого десертного вина України, «Троянди Карпат»!

Його смак є молодим і потужним, але як тільки дасте йому трохи побути наодинці, він нагородить стриманим смаком і лагідним посмаком!

Ви пригадаєте всі приємні емоції, які закарбувались в пам’яті після відвідування цього прекрасного краю – Закарпаття.

Насолоджуйтесь і отримуйте задоволення від того, що це своє, рідне, українське!».

Дослухатися рекомендацій сомельє просто: замовляйте Коньяк Закарпаття на chizay.com у розділі Магазин, або 📲 050 430 20 60.

Бути добру!